VRETEN greideri – tā ir kvalitāte

Capture_cv vagsladd_fyrskarig_cv

Lauksaimniekiem un mežsaimniekiem labi pazīstamais tehnikas tirgotājs SIA «Kombainserviss» sācis piedāvāt Latvijas tirgū vēl nebijušu produktu – Zviedrijā ražotus ceļa greiderus.

Grantētā seguma ceļu Latvijā netrūkst. Lai tos saglabātu labā kvalitātē, nepieciešami regulāri uzturēšanas darbi kā ziemā tā vasarā. Tas paveicams ar VRETEN greideri, kas nolīdzina ceļa virskārtu, un lielākus akmeņus nostumj malā.

VRETEN greideru ražošanu uzsāka tālajā 1932. gadā, un kopš tā laika tie iemantojuši labu slavu ne tikai Skandināvijā bet arī tālu aiz tās robežām pateicoties savai izturībai un augstajai kvalitātei. Zviedrijā ražotais tērauds jau kopš senatnes ir kvalitātes etalons, kuru vairumam ražotāju joprojām neizdodas sasniegt. Kā norāda rūpnīcas pārstāvji, daudzas VRETEN ierīces, kas ražotas pagājušā gadsimta sākumā, vēl šodien tiek izmantotas ikdienas darbos.

VRETEN piedāvā trīs greideru sērijas un sešus modeļus – no mazākā 365 kg, līdz lielākajam 1600 kg smagajam agregātam. Greideri ir ar 2, 3 un 4 nažiem un darba platumu no 2–2,4 m, kas piemērots 3,5–4,5 m platiem ceļiem. Lielākais modelis paredzēts profesionālai izmantošanai lielos attālumos, ar hidrauliku ir aprīkota pirmā sija, rāmja stūre un grābeklis. Greideri ir komplektējami ar papildus sekciju, kas ar rotējošiem asmeņiem sadrupina lielākus ceļa izciļņus un ledus gabalus, kādi uz ceļiem izveidojas ziemā un pavasarī.

Kā norāda SIA «Kombainserviss» izpildirektors Maksims Zagoruiko, salīdzinot ar citiem profesionāliem ceļu līdzināšanas agregātiem, šie ir ievērojami lētāki un izmantojami kopā ar jebkuru 80–90 Zs jaudas traktoru, tādēļ ir noderīgs papildinājums kā reģionālo ceļu uzturēšanas, tā lauksaimniecības un mežsaimniecības darbu veicēju tehnikas parkā.

Plašāk: www.kombainserviss.lv    Tālr.: 67089736

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *