Veiktas izmaiņas AS «Latvijas valsts meži» padomē

Piektdien, 3. martā, akciju sabiedrības «Latvijas valsts meži» akcionāru sapulcē tika apstiprināta jauna pagaidu padome.

Ņemot vērā, ka līdzšinējā padome pieņēmusi lēmumu vairs neturpināt darbu un AS «Latvijas valsts meži» (LVM) ir viens no lielākajiem valstij piederošajiem uzņēmumiem, tādēļ tā darbībā nedrīkst pieļaut pārrāvumu un atstāt to bez stratēģiskā uzrauga.

Padomē izvēlēti profesionāļi

Pagaidu padomē izvēlēti un strādās gan meža nozares augsta līmeņa eksperti, gan neatkarīgi profesionāļi ar kompetencēm uzņēmumu stratēģiskajā un komandas vadībā, meža resursu apsaimniekošanas attīstības nodrošināšanā atbilstoši zinātnes atziņām un mūsdienu digitālajiem risinājumiem, lai turpinātu stiprināt uzņēmuma korporatīvo pārvaldību, efektivitāti un tiesiskumu. LVM kā vienam no lielākajiem valstij piederošajiem uzņēmumiem ir svarīgi nodrošināt attīstītību ilgtermiņā un sasniegt arvien jaunus ambiciozus mērķus, sniedzot labumu valstij un sabiedrībai kopumā. LVM pagaidu padomē iecelti: Mārtiņš Līdums, Zane Driņķe, Mārtinš Gaigals, Sintija Ķikste un Edvīns Zakovics.

Mārtiņš Līdums

Atzīts meža nozares eksperts ar pieredzi iestāžu vadības jautājumos, meža nozares normatīvajā regulējumā un kompetencēm meža nozares zinātnisko un izglītības jautājumu integrēšanā uzņēmuma darbībā.

Zane Driņķe

Biznesa augstskolas «Turība» profesore ar kompetencēm budžeta plānošanā, personālvadībā, stratēģisko plānu izstrādē un vadībā, kvalitātes vadības sistēmas pilnveidē un kontrolē.

Mārtiņš Gaigals

Pieredzējis eksperts meža nozares stratēģiskajā un investīciju plānošanā, pārzina uzņēmumu attīstības procesu virzību, inovatīvu ideju ieviešanu un datu apstrādi.

Sintija Ķikste

Kompetenta speciāliste starptautiskajā sadarbībā, publiskā iepirkuma procesa plānošanas, vadīšanas un uzraudzības jautājumos.

Edvīns Zakovics

Meža nozares profesionālis ar ilggadīgu pieredzi gan mežsaimniecības ražošanas procesu pārvaldībā, gan korporatīvajā vadībā.

LVM kapitāldaļu turētājs, Zemkopības ministrijas valsts sekretārs Raivis Kronbergs pagaidu padomei un valdei novēlēja arī turpmāk strādāt aktīvi un produktīvi, būt stabiliem, uzticamiem un prognozējamiem partneriem saviem klientiem un pakalpojumu sniedzējiem. Jau tuvākajā laikā plānots izsludināt atklātu konkursu uz LVM padomes locekļu amatiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *