Uzņēmēju – Atvērto durvju diena Ogres tehnikumā

Uzņēmēju diena Ogres tehnikuma Mežsaimniecības un koka izstrādājumu nodaļā šogad notika 19.martā.
Uzņēmēju dienas, kas vienlaikus ir arī Atvērto durvju dienas, Ogres tehnikumā notiek jau otro gadu.
Lai iepazītu Ogres tehnikumu, tiktos ar mežsaimniecības un kokapstrādes uzņēmējiem, iepazītu jaunāko mežsaimniecības tehniku, bija ieradušies skolēni un viņu vecāki no visas Latvijas – Rīgas, Kuldīgas, Alsungas, Valmieras, Limbažiem, Dobeles, Salaspils, Valles, Lēdmanes, Ķeipenes, Ogres.
Mežsaimniecības un koka izstrādājumu nodaļā pēc pamatskolas mācās 323 audzēkņi, kuri apgūst mežsaimniecības tehniķa, meža mašīnu mehāniķa, meža mašīnu operatoru, mēbeļu galdnieka un namdara profesijas. Ogres tehnikuma esošajiem audzēkņiem Uzņēmēju diena bija tikšanās ar nākamajiem darba devējiem. Mācoties tehnikumā, ir ļoti svarīgi iesaistīties dažādos pasākumos – profesionālās meistarības konkursos, tālākizglītības semināros, izstādēs, tādējādi sekmējot savu izaugsmi un konkurētspēju darba tirgū.
Uzņēmēju dienā bija pārstāvēti 12 uzņēmēji, Nacionālie bruņotie spēki un Latvijas Lauksaimniecības universitātes Meža fakultātes mācību spēki. Uzņēmēju dienas palīdz nostiprināt un attīstīt sadarbību ar nozares uzņēmumiem.
Ogres tehnikuma kolektīvs saka lielu paldies saviem sadarbības partneriem, nozares uzņēmumiem.
Klāvs Miezis, Mežsaimniecības un koka izstrādājumu nodaļas vadītājs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *