Stafetē «… pa Jelgavu kāds students klīst» uzvar meži

16. septembra vakarā jau astoto gadu norisinājās īpaša universitātes tradīcija – improvizēta stafete «… pa Jelgavu kāds students klīst».

Tajā pirmkursnieki sacenšas ātrumā un veiklībā un skrien stafeti, taču ne jau sporta tērpos pa sporta laukumu, bet ģērbušies žaketēs, ar grāmatām un īpašām lupām rokās šķērso Mītavas tiltu un finišē pie Jelgavas studenta Jēkaba Ceriņa strūklakas.

Sīvā cīņā uzvar LLU Meža fakultātes komanda

Šogad stafetē dalību pieteica piecu fakultāšu komandas – Meža, Tehniskās, Vides un būvzinātņu, Ekonomikas un sabiedrības attīstības un Informācijas tehnoloģiju fakultāte. Lai gan stafetes nolikumā minēts, ka vienā komandā piedalās 3 puiši un 3 meitenes, jau ne pirmo gadu dažām fakultātēm ir grūtības ar komandas nokomplektēšanu. Šoreiz Informācijas tehnoloģiju fakultātes komandā iztrūka sportiskās meitenes, līdz ar to startēja tikai 3 puiši, kuri piedalījās stafetē ārpus konkursa, katram no puišiem noskrienot divus posmus. LLU Sporta centrs izsaka pateicību par sportiskā gara uzturēšanu Ingum Siliņam, Vladislavam Mihailovam un Raimondam Daugulim.

Godīgā konkurencē stafetē šogad uzvaru svinēja Meža fakultāte, kas iepriekšējā gadā izpalika no godalgotā trijnieka. Komandā skrēja Dāvis Riekstiņš, Elīza Hermane, Liene Zēberga, Līga Kriškāne, Linards Roberts Pāviška un Reinis Matīss Upens.

Viens komandas dalībnieks stafetes laikā veic aptuveni 150 m garu stafetes posmu. Skrējiena ideja veidota, iedvesmojoties no skulptūras «Jelgavas students», kas tika atklāta 2013. gada 2. septembrī Jelgavā pie Mītavas tilta.

LLU Meža fakultāte

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *