SkogsElmia 2019 – vairāk un labāk nekā gaidīts

No 6. – 8. jūnijam Zviedrijas pilsētā Jončepingā norisinājās Ziemeļvalstu mežsaimniecības gadatirgus SkogsElmia.

Šā gada gadatirgū piedalījās vairāk nekā 300 izstādes dalībnieku no 21 valsts un apmeklēja vairāk nekā 20 438 apmeklētāji. Gadatirgus tēma bija meža īpašumtiesības un tā atstāja pozitīvu noskaņojumu gan izstādes dalībnieku, gan apmeklētāju vidū. 

Uz izstādi ierodas pat no Japānas un Laosas

SkogsElmia šogad koncentrējoties uz meža īpašumtiesībām, šogad bija iespēja iepazīties ar tirgus pakalpojumu un produktu klāstu sākot no meža sēklām līdz kokzāģētavai. 

Apmeklētāji gadatirgu apmeklēja ar labu garastāvokli, zinātkāri un vēlmi ieguldīt. Viņi gadatirgu aprakstīja ar vārdiem «vērts apmeklēt». Izstādes pēdējās pēcpusdienas lietus izstādes laikā, daudziem apmeklētājiem deva iespēju pēdējiem rokasspiedieniem un biznesa darījumiem izstādes dalībnieku teltīs. «Šogad mēs patiešām esam veikuši ieguldījumu gadatirgus augstas kvalitātes nodrošināšanā. Mēs esam uzklausījuši iepriekšējo gadu izstādes dalībniekus un apmeklētājus un centušies no tā mācīties. Esmu saņēmis pozitīvu atgriezenisko saiti par visu izstādes norisi. Mēs esam ļoti apmierināti ar aizvadīto izstādi un īpaši patīkami ir tas, ka jau ir daudzas izstādes dalībnieku rezervācijas Elmia Wood 2021,» komentēja Mattias Pontén, SkogsElmia un Elmia Wood vadītājs. 

Daudzi izstādes dalībnieki šī gada SkogsElmia atzīmēja kā svarīgu tikšanās vietu. «Vislielākais pārsteigums šogad notikušajā gadatirgū bija tas, ka apmeklētāji ieradās no tik daudzām valstīm. Mēs esam ieguvuši kontaktus pat no Laosas un Japānas,» atklāja Torbjörn Sjödin, Zviedrijas Tracy. «Elmia mežsaimniecības gadatirgi ir bijuši viens no mūsu svarīgākajiem mārketinga pasākumiem kopš 1989. gada. Demonstrācijas un gadatirgi kļūst arvien nozīmīgāki, jo tiešsaistē ir iespēja iegūt aizvien vairāk un vairāk tirdzniecības kontaktu,» norāda Bengt-Olov Byström, Logosol dibinātājs.

SkogsElmia saka lielu paldies visiem izstādes dalībniekiem un apmeklētājiem un cer atkal tikties Elmia Wood 2021. gada 18. – 21. maijā.

Vineta Kalve

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *