Rāmavas rudens izstādē notiks kokgāzēju un meža mašīnu operatoru sacensības

Šī gada nozīmīgākās biznesa izstādes «Lauksaimniecības un meža tehnika 2020» laikā, kas norisināsies no 8.–10.oktobrim Izstāžu kompleksā «Rāmava», būs iespēja klātienē uzdot jautājumus zinošiem jomas speciālistiem, uzzināt par aktualitātēm mežsaimniecības jomā, izpētīt un izvēlēties meža tehniku un aprīkojumu, kā arī transportu darbam un atpūtai, gūt jaunas atziņas un idejas efektīvākam darbam un biznesa izaugsmei.

 Izstādes ietvaros norisināsies arī kokgāzēju un meža mašīnu (forvarderu) operatoru sacensības un paraugdemonstrējumi. Izstādes apmeklētājiem būs iespēja iepazīties un izzināt drošas darba metodes, lietojot motorzāģi, jaunākās izstrādes un tehnikas drošam darbam mežā un saimniecībā. Un izstādē varēs novērtēt arī meža mašīnu operatoru prasmes, veicot dažādus izaicinošus uzdevumus, kā, piemēram, baļķu iekraušanu un izkraušanu, piramīdas celšanu, u.c.

Par epidemioloģiskās drošības pasākumiem, par izstādes dalībniekiem un citiem izstādē plānotiem notikumiem vairāk uzziniet mājaslapā www.aml-ramava.lv.

SIA A.M.L. Izstāžu komplekss Rāmava

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *