Nofinansēts lielākais objekts Latvijas līzinga tirgū – 6 miljonu eiro vērtībā

Celtnis-Liebherr-LG1750_cv

Augusta beigās noslēgts vērienīgs līgums starp SIA «UniCredit Leasing» un SIA «Arsava» par jaudīgā mobilā celtņa – LIEBHERR LG1750, finansēšanu. Celtņa tirgus vērtība ir 6,7 miljoni EUR un tas spēj pacelt 400 tonnas smagu kravu un veikt darbus 147 metru augstumā. Perspektīvā celtni iespējams nokomplektēt līdz 750 tonnām un veikt darbus līdz pat 192 metriem augstumā.

Jaunais celtnis ir pilnīgs jaunums Baltijā (strēles augstums ir 153 metri), un tas var pacelt 400 tonnu smagas kravas. Līdz šim Latvijā šāda veida celtņi bija domāti tikai 116 tonnu smagām kravām. Celtnis būs neatsverams palīgs būvniecībā, dabas katastrofu radīto seku likvidēšanā, kā arī citos gadījumos nestandarta, lielizmēra un ļoti smagu priekšmetu pacelšanai. Jau tagad ir skaidrs, ka šāds celtnis būs nepieciešams tādos industriālajos objektos kā lidostā, ostās, vēja ģeneratoru parku izveidē, dzelzceļa struktūrās.

UniCredit Leasing valdes priekšsēdētājs Jevgenijs Belezjaks: «SIA «Arsava» ir viens no lielākajiem un modernākajiem mobilās pacēlājtehnikas nomas uzņēmumiem Baltijas valstīs un ir mūsu partneris jau kopš 2006.gada. Ilglaicīgā sadarbība ļāvusi mums pārliecināties par uzņēmuma attīstības potenciālu, tāpēc esmu gandarīts, ka kopā ar Latvijas Garantiju aģentūru spējām piemeklēt un piedāvāt vislabāko finanšu risinājumu apjomīgā darījuma finansēšanai, realizējot vērienīgāko ilgtermiņa industriālā līzinga projektu Latvijā».

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *