Minhenē durvis vērs mežsaimniecības un mežizstrādes tehnoloģiju izstāde INTERFORST

No 2018. gada 18. līdz 22. jūlijam Vācijas pilsētā Minhenē norisināsies starptautiskā mežsaimniecības un mežizstrādes tehnoloģiju izstāde un zinātniskā konference INTERFORST.
Iepriekšējā izstāde INTERFORST notika 2014. gadā, tā pulcēja rekordlielu dalībnieku un apmeklētāju skaitu: 450 dalībniekus no 27 valstīm 70.000 m² lielā platībā un 50.000 apmeklētāju no 72 pasaules valstīm.

Messe München

Messe München International (MMI) rīko aptuveni 40 specializētās izstādes ražošanas līdzekļu, plaša patēriņa preču un jauno tehnoloģiju jomā, tādējādi iekļūstot pasaulē vadošo izstāžu rīkotājsabiedrību vidū. Katru gadu Minhenē ierodas vairāk kā 2 miljoni apmeklētāju no 200 valstīm un piedalās vairāk kā 30 000 no 100 valstīm. Šim nolūkam ir paredzētas 17 halles ar 180 000 kvadrātmetru lielu platību un 360 000 kvadrātmetru ārējās platības.
Būs pārstāvēta arī Latvija
Mežizstrāde ir svarīga Latvijas tautsaimniecības nozare, tādēļ izstāde būs interesanta plašam ar meža nozari saistīto speciālistu lokam. No Latvijas šī gada izstādē piedalās divi uzņēmumi: SIA «Baltrotors» – āra ekspozīcijā, stends 1012/7 un SIA «Formiko Hydraulics» – hallē B6, stends 531.

Izstāde piedāvā

Šogad izstādē INTERFORST būs iespējams iepazīties ar jaunākajiem piedāvājumiem tādās jomās kā mežu kopšana, atjaunošana, aizsardzība, koksnes ieguve, apaļkoku uzglabāšana, transportlīdzekļi un tehnika kokmateriālu pārvadāšanai un apstrādei, meža ceļu būve un uzturēšana, enerģijas ieguve no koksnes, atpūta un rekreācija mežā, elektroniskā datu apstrāde, mērījumi, informācijas pārvaldība un telekomunikācija mežā, darba drošība, kā arī piedāvājumā būs lietota tehnika un iekārtas.
Paralēli izstādei notiks vairāki forumi, katru dienu ir paredzēti tehnikas un iekārtu demonstrējumi un īpašas skates, kā arī tiks pasniegta inovāciju balva.

Notiks arī kongress

Izstādes laikā notiks arī kongress, kura šī gada moto ir «Mežsaimniecība pārmaiņu priekšā – kas mainīsies un kas paliks». INTERFORST kongresā iekļauta apjomīga referātu un diskusiju programma par tādām tēmām kā klimata pārmaiņas, atbildīga meža izmantošana un koksnes ieguve, nozares digitalizācija, bioekonomika, cilvēks un tehnika mežā, virkne uz pieredzi balstītu praktisku piemēru, kā arī citas ar meža nozari saistītas tēmas. Kongresā tiks nodrošināta sinhronā tulkošana angļu un vācu valodās.

Kā nokļūt

Izmantojiet airBaltic piedāvātās tiešā lidojuma priekšrocības, kad ar rīta reisu dodaties uz Minheni, lai pēc intensīvu sarunu un tikšanās programmas izstādē ar vakara reisu tajā pašā vai nākošajā dienā atgrieztos Rīgā. Pirms dodaties uz Minheni ieejas biļetes iegādājieties internetā, izmantojot iepriekšpārdošanas cenu priekšrocības: 1 dienas biļete vienai personai maksā 25 eiro, 2 dienu biļete vienai personai maksā 34 eiro, biļete visām izstādes dienām maksā 55 eiro.
Papildus informāciju par izstādi INTERFORST 2018 jebkurš interesents var skatīt izstādes mājaslapā www.interforst.de.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *