Meža nozares konference 2019

Šī gada 28. novembrī plkst. 11.00, Ogres tehnikumā, Tīnūžu pagasta Ikšķiles novada Aizupēs, notiks Meža nozares konference 2019.

Ziņojums Eiropas Komisijai par biotopu stāvokli Latvijā būs šī gada Meža konferences galvenais temats. Kādas ir stāvokļa izmaiņas salīdzinot ar iepriekšējā perioda ziņojuma rezultātiem un kāda ir situācija ar meža biotopu stāvokli, būs pamatjautājumi, par kuriem pēc ziņojuma rezultātu uzklausīšanas, dažādu meža apsaimniekošanas interešu grupu pārstāvji sniegs savu redzējumu – kā sabalansēt meža apsaimniekošanas ekonomiskos aspektus ar dabas vērtību saglabāšanu meža īpašumā.

Konferencē piedalīsies Zemkopības ministrs Kaspars Gerhards, kā arī aktuālo informāciju sniegs Zemkopības ministrijas Meža departaments, Valsts meža dienests, kā arī citas institūcijas par meža īpašniekiem aktuāliem jautājumiem.

Konferencē aicināti piedalīties privāto meža īpašnieki, apsaimniekotāji, mežsaimniecības uzņēmēji, meža nozarē nodarbinātie un citi interesenti!

Pieteikšanās uz konferenci pieejama www.mkpc.llkc.lv, tālr. 63050477, mkpc@mkpc.llkc.lv

Meža nozares konference ir ikgadējs pasākums, kurā Zemkopības ministrija un saistītās institūcijas informē par aktualitātēm un norisēm meža apsaimniekošanā. To organizē Zemkopības ministrija sadarbībā ar Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centru.

Avots: Meža konsultāciju pakalpojumu centrs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *