Meža konsultāciju pakalpojumu centrs svin 10 gadu jubileju

Šogad aprit 10 gadu,  kopš Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) sastāvā tika izveidota meža konsultāciju sistēma – filiāle Meža konsultāciju pakalpojumu centrs (MKPC).

7. augustā MKPC darbinieki svinīgā pasākumā atzīmēja uzņēmuma 10 gadu jubileju, īpaši suminot tos 14 ilggadējos darbiniekus, kuri MKPC ir nostrādājuši 10 gadu no organizācijas izveides brīža, un lielākā daļa no viņiem 2010. gadā darbā pārnākuši no Valsts meža dienesta struktūras.

Strādā meža īpašnieku interesēs

MKPC direktors R. Bērmanis: «Nevienā situācijā, kas saistīta ar mūsu darbību, meža īpašnieks nav spiests pie mums vērsties obligāti – tā ir viņa brīvprātīga izvēle. Šeit izšķiroša nozīme ir zinošiem, profesionāliem speciālistiem, kuri ir lojāli meža īpašnieku interesēm. Tāpēc vēlos īpaši teikt paldies organizācijas ilggadējiem darbiniekiem. Pēdējos gados esam papildinājuši savu darbību ar ES pasākumiem – mācības, savstarpējā pieredzes apmaiņa, konsultācijas. Paldies Zemkopības ministrijai par iespēju mums šādus pasākumus piedāvāt meža īpašniekiem, un tas arī rezultējas meža apsaimniekošanas prakses izmaiņās, aizvadītajā gadā sasniedzot līdz šim nebijušu ar stādīšanu atjaunoto  mežu platību īpatsvaru privātajos mežos.»

MKPC darbiniekus sveica Latvijas Republikas zemkopības ministrs Kaspars Gerhards, novēlot MKPC tālāku izaugsmi un turpināt līdzšinējo savstarpējo veiksmīgo sadarbību ar Zemkopības ministriju arī nākotnē.

LLKC valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Cimermanis, sveicot MKPC darbiniekus, izteica pateicību uzņēmumam par atbildīgu, godprātīgu darbu LLKC izaugsmes veicināšanā 10 gadu garumā. Apsveikuma sveicienu bija atsūtījis arī Valsts meža dienesta bijušais ģenerāldirektors Jānis Kinna, kurš 2006. gadā izveidoja meža konsultāciju sistēmu kā atsevišķu struktūrvienību Valsts meža dienestā.  

Meža konsultāciju pakalpojumu centrs ir Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra filiāle, MKPC speciālistu darbs reģionos organizēts 14 nodaļās, un uzņēmumā šobrīd strādā 34 darbinieki.

Avots: MKPC

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *