LR Zemkopības ministra Kaspara Gerharda apsveikums meža nozarei!

Neskatoties uz to, ka šis gads ir bijis izaicinājumiem pilns, esmu gandarīts, ka Latvijas meža nozarei izdevies ne tikai saglabāt savu stabilitāti, bet arī kopīgiem spēkiem izveidot arvien jaunus virzienus nozares tālākai attīstībai. 

Ne mazāk svarīgi ir tas, ka nozares dalībniekiem ir izdevies turpināt iesāktos darbus sadarbībā ar Zemkopības ministriju, lai arī nākamajā gadā mēs kopīgi varētu strādāt pie tā, lai nozare arvien augtu.

Vienmēr esmu uzskatījis, ka nozares dalībnieku viedoklis, pieredze un problēmjautājumu redzējums ir svarīgs atbalsts kopīgas nākotnes vīzijas ne tikai radīšanai, bet arī īstenošanai. Tādēļ esmu gandarīts par nozares un ministrijas veiksmīgo sadarbību, kas ir vērtīgs pienesums kā nozarei, tā arī Latvijas tautsaimniecībai kopumā.

Novēlu meža nozares dalībniekiem – cilvēkiem, kas savu ikdienas darbu un dzīvi saista ar Latvijas zaļo zeltu, arī 2020. gadā turpināt iesākto un arī turpmāk pierādīt sevi kā svarīgu attīstības virzītāju un darba vietu nodrošinātāju Latvijas reģionos un Latvijā kopumā. Savukārt Latvijas iedzīvotajiem vēlu novērtēt meža kā vietēja, atjaunojama un dabai draudzīga resursa priekšrocības un vairāk to izmantot gan sadzīvē, gan jaunu produktu radīšanā. Kopīgiem spēkiem audzēsim Latvijas meža ražīgumu, kā arī novērtēsim to, ko mežs spēj sniegt videi un ikvienam Latvijas iedzīvotājam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *