LOGSET jauns servisa centrs

Web screen_cv

No šā gada LOGSET oficiālajai pārstāvniecībai Latvijā būs gan jauns nosaukums, gan interneta vietne un servisa centrs.

Latvijā LOGSET mežizstrādes mašīnas tiek izplatītas jau 10 gadus. No šā gada Latvijas oficiālās pārstāvniecības vēsturiskais nosaukums tiek mainīts no visiem labi zināmā «SIA Baltic FCS» uz mežam radniecīgāku nosaukumu – SIA «4forest». Ar to uzņēmums simboliski demonstrē pāreju jaunā kvalitātē – atverot jaunu servisa centru, kā arī interneta vietni – www.4forest.lv.

Jaunas iespējas

Dīlera jaunā mājvieta tā pat kā iepriekš dislocēta Cēsīs. Jaunā servisa centra apjomīgie apartamenti, kas  atrodas Saulrītu ielā 21, tehnikas pārstāvim paver ievērojamas izaugsmes iespējas. Janvāra beigās SIA «4forest» rīkotajās atvērto durvju dienās interesentiem tika dota iespēja vērtēt gan ar jauno servisu, gan jaunākās «Logset» un «Vimek» meža mašīnas. Pasākumu, kas notika 2 dienas, apmeklēja vairāk nekā 50 mežizstrādes uzņēmumu pārstāvji.

Piedāvājums ir konkurētspējīgs

Kā atklāja SIA «4forest» valdes priekšsēdētājs Ainars Paškovskis, uzņēmuma darbinieki ne tikai nodarbojas ar tehnikas vienību tirgošanu, bet arī nodrošina to servisu ne vien Latvijā, bet arī Lietuvā un Igaunijā. «Latvija ir maza, tāpēc mūsu speciālistiem nav problēmu nepieciešamības gadījumā aizbraukt uz cirsmu un sniegt palīdzību. Arī rezerves daļas ir pieejamas – pieprasītākās ir uz vietas Cēsīs, bet pārējās varam sagādāt 1–3 dienu laikā.

SIA «4forest» komandā esam 8 cilvēki, no tiem 2 ir mehāniķi. Mūsu galvenais mērķis ir palīdzēt klientam tādās situācijās, kad viņš pats netiek galā. Šobrīd visā valstī apkalpojam gandrīz 40 forvarderus un harvesterus. Veidojot savu biznesu, cenšamies turēties 2 soļus priekšā konkurentiem. Arī pats savulaik esmu strādājis par meža mašīnu operatoru un zinu, cik svarīgas ir praktiskās iemaņas. Skaidrs, ka cilvēkam, kurš tikko beidzis skolu, praktiskā pieredze ir nepietiekoša, tāpēc SIA «4forest» piedāvā potenciālajiem operatoriem pastrādāt ar šobrīd Latvijā labāko forvardera un harvestera darbības simulatoru, un iegūt specifiskās zināšanas», norāda Ainars Paškovskis.

Klienti novērtē servisu

SIA «4forest» pastāvīgo klientu vidū arī mežizstrādes uzņēmums SIA «Meždaris plus» no Priekuļu novada. Tā vadītājs Didzis Dālmanis atklāj, ka pirmo «Logset» harvesteru uzņēmums iegādājies pirms 8 gadiem, bet nesen iegādāts jaunāks modelis. Izvēle par labu «Logset» bijusi tāpēc, ka jaunā harvestera cena bijusi zemāka nekā līdzīgiem citu zīmolu modeļiem. Tomēr, kā uzsver D. Dālmanis, pats svarīgākais ir tas, ka ikdienā var paļauties uz SIA «4forest» darbiniekiem. Ja rodas problēma, tā vienmēr tiek atrisināta.

To apstiprina arī pieredzējušais SIA «Meždaris plus» harvestera operators Raivis Aļļēns, kurš savu profesionālo darbību mežizstrādē uzsācis 1998. gadā, bet kopš 2010. gada strādā ar «Logset» harvesteru. «Pamatā darbs ir valsts mežos, kur izstrādājam krājas kopšanas cirtes. Uz harvestera esam trīs operatori, darbs notiek maiņās. Iepriekšējais traktors bija labs, tomēr pagājušajā gadā uzņēmums iegādājās jaunu «Logset» harvesteru. Jaunā modeļa vairāki tehniskie parametri ir uzlaboti, piem., strēles sniedzamība palielināta līdz 11 metriem, uzstādīta kopā ar apgaismojumu rotējoša un visos virzienos multilīmeņojoša kabīne  – rotēšanas diapazons ir +/-45o, bet līmeņošanas – uz sāniem 17o, uz priekšu 10o, uz aizmuguri 11o. Šādas funkcijas ir sevišķi svarīgas, strādājot naktsmaiņās, ļaujot operatoram samazināt kļūdas un palielināt ražību. Lai uzlabotu operatora darba apstākļus, harvestera kabīnē pēc speciāla pasūtījuma tika iebūvēts komforta sēdeklis ar sildīšanas un ventilēšanas funkciju. Viennozīmīgi varu teikt, ka «Logset» attīstās,» vērtē Raivis.

Vairāk informācijas: www.4forest.lv

Raimonds Mežaks, mežkopis

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *