LLU: jauno studentu uzņemšana LLU studiju programmās

No 6. līdz 12. jūlijam ikvienam ir iespēja pieteikties studijām Latvijas Lauksaimniecības universitātē (LLU) Jelgavā, pretendējot uz kādu no studiju vietām visās pamatstudiju un maģistra studiju programmās, savukārt doktora studiju programmās uzņemšana notiks no 16. līdz 27. augustam. Aicinām studētgribētājus iepazīties ar aktuālo informāciju par uzņemšanas nosacījumiem, savukārt jautājumu gadījumā iespējams sazināties arī ar universitātes uzņemšanas speciālistu pa tālruni 20227755 vai rakstot e-pastā ukom@llu.lv.

Uzņemšanas norise pamatstudiju programmās (vidējo izglītību ieguvušajiem)

LLU piedāvā iegūt augstāko izglītību 25 pamatstudiju programmās un elektroniski pieteikšanās tām sāksies jau 28. jūnijā, izmantojot e–pakalpojumu portālā www.latvija.lv/studijas. Tajā vienoto uzņemšanu pamatstudiju programmās kopā ar LLU īsteno vēl 11 augstskolas.

Elektroniskā pieteikšanās pamatstudijām 2021./2022. studiju gadam:

• elektroniski, pašam piesakoties / apstiprinot pieteikumu – no 28. jūnija līdz 11. jūlijam, izmantojot e–pakalpojumu portālā www.latvija.lv/studijas;

• elektroniski, pašam izveidojot pieteikumu – no 28. jūnija līdz 12. jūlija plkst. 16.00, izmantojot e–pakalpojumu portālā www.latvija.lv/studijas. Izveidotais pieteikums obligāti jāapstiprina no 6. līdz 12. jūlija plkst. 18.00 klātienē vienā no uzņemšanas kontaktpunktiem.

Pamatstudiju reflektantiem klātienes pieteikšanās / pieteikumu apstiprināšana un dokumentu uzrādīšana būs iespējama no 6. līdz 12. jūlijam, ierodoties vienā no vienotajā sistēmā iesaistīto augstskolu uzņemšanas kontaktpunktiem, tostarp arī LLU Jelgavas pilī (Lielā iela 2, Jelgava). LLU uzņemšanas kontaktpunkts būs atvērts katru darbadienu no plkst. 9.00 līdz plkst. 18.00, bet sestdienā no plkst. 10.00 līdz 13.00 (svētdien uzņemšanas kontaktpunkts būs slēgts). Universitāte iesaka izvēlēties savai dzīvesvietai tuvāko kontaktpunktu.

Maģistrantu uzņemšana vasarā būs atvērta 18 LLU piedāvātajās augstākā līmeņa studiju programmās. Uzņemšanas norise doktora līmeņa studiju programmās (maģistra grādu ieguvušajiem)LLU īsteno 11 akreditētas doktora studiju programmas dažādās zinātņu nozarēs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *