Lielās talkas patrons valsts prezidents Egils Levits talko Valkas pusē

Sestdien, 16. maijā Latvijā norisinājās Lielā talka.

Valsts prezidents un Lielās Talkas patrons Egils Levits piedalījās Lielajā Talkā Valkas pusē pie Igaunijas robežas Žuldiņos. Kopā ar biedrību «1836» un Valkas novada pārstāvjiem tika ierakts ceļa stabiņš un sakopta ceļa posma apkārtne projektā «Aplido, apceļo, apmīļo Latviju».

Valsts prezidents Egils Levits: «Lielās Talkas tradīcija ir viena no mūsu tautas gudrības apliecinājumiem. Mēs vēlamies dzīvot tīrā, zaļā, ilgtspējīgā valstī un spējam ar savu piemēru iedvesmot visu pasauli. Latvija ir vienīgā valsts pasaulē, kas rāda piemēru, kā var talkot arī šajos īpatnējos krīzes apstākļos. Lai mūsu piemērs atgādina, ka vesela tauta var būt tikai tad, ja tā dzīvo tīrā, zaļā vidē, izprot pietiekamības vērtību un ir gatava šo krīzi izmantot, lai mainītos uz gudru ikdienu un ilgtspējīgu tautsaimniecību!»

Valsts prezidents aicina iedzīvotājus, kā ikkatru gadu, izvēlēties savu talkas vietu, sakopt un labiekārtot mūsu Latviju, taču šogad saskaņā ar spēkā esošajiem valdības noteiktajiem piesardzības pasākumiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *