Konkurss par mežsaimniecības pakalpojumiem

AS «Latvijas valsts meži» (LVM) aicina pakalpojumu sniedzējus piedalīties konkursā par meža stādīšanas, atjaunoto meža platību agrotehniskās kopšanas, jaunaudžu kopšanas un atjaunoto meža platību aizsardzības pakalpojumu iepirkumu 2019.–2023. gadam.

Kopējais pakalpojumu apjoms visā Latvijas teritorijā meža stādīšanai ir 11534 ha, atjaunoto meža platību agrotehniskajai kopšanai – 33445 ha, jaunaudžu kopšanai – 43272 ha, bet atjaunoto meža platību aizsardzībai – 26868 ha, kopā sastādot 115119 ha.

«Piedāvājam slēgt viengadīgus un ilgāka termiņa līgumus. Konkurss veidots tā, lai tajā varētu piedalīties gan pieredzējuši sadarbības partneri, gan pakalpojumu sniedzēji bez pieredzes. Kopējais pakalpojumu skaits sadalīts 365 iepirkuma daļās, ievērojot tieši mazo un vidējo uzņēmēju intereses. Tāpat par savlaicīgi, kvalitatīvi un ar zinošiem darbu veicējiem padarītu darbu piemaksāsim līdz 15 € par hektāru,» stāsta LVM Mežkopības plānošanas vadītājs Edmunds Linde.

Pieteikumus šī gada iepirkumu konkursam jāiesniedz elektronisko iepirkumu sistēmā (EIS). Sīkāka informācija par iepirkumu atrodama eis.gov.lv. Lai iesniegtu piedāvājumu, pretendentam jāreģistrējas kā sistēmas lietotājam.

Avots: LVM

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *