Komatsu – Latvijas mežizstrādes tehnika!

Turpinot piegādāt Latvijas mežizstrādes uzņēmumiem «Latvija 100» ietvaros īpaši komplektētus un personalizētus Komatsu hārvesterus un forvarderus, aizvien daiļāki un patriotiskāki kļūst Latvijas meži, kā arī lielāka svētku noskaņa valda nozares cilvēku vidū.

SIA «Haitek Latvia» izpelnījies atzinīgus vārdus no nozares cilvēkiem par realizēto «Komatsu Latvijai!» kampaņu.

Kā ziņots iepriekš, godinot Latvijas simtgadi, SIA «Haitek Latvia» sadarbībā ar rūpnīcu Komatsu Forest AB ir sarūpējuši Latvijai un mežizstrādes uzņēmumiem patīkamu pārsteigumu, šogad personalizējot visas Latvijā iegādātās Komatsu meža tehnikas ar īpašu noformējumu un aksesuāru komplektu. Tādējādi ne tikai priecējot tehnikas īpašniekus un operatorus ikdienā, bet arī rotājot Latvijas mežus. Šāda īpaša Komatsu meža tehnika aizvien vairāk sastopama Latvijas mežizstrādātāju uzņēmumos un Latvijas mežos.

Demonstrējam Latvijas simtgades mežizstrādes tehniku!

Septembra izskaņā SIA «Haitek Latvia» ar ārzemju viesu līdzdalību organizēja vērienīgu jaunā Komatsu 901xc astoņu riteņu hārvestera ar C124 darba galvu prezentāciju, kas notika Lielvārdes novadā Latvijas Valsts Mežu (LVM) teritorijā. Gan Komatsu 901xc hārvesters, gan Komatsu C124 hārvestera galva tika pirmo reizi prezentētas pērn pasaules vadošajā mežsaimniecības tirdzniecības izstādē «ElmiaWood» Zviedrijā. Bet jau šogad šie jaunumi, kas papildus personalizēti «Latvija 100» kampaņas ietvaros,  ir pieejami arī Latvijas tirgum un nu jau aktīvi strādā Latvijas mežos.

Prezentācijā tika praksē pārbaudīta universālā Komatsu 901xc hārvestera un Komatsu C124 hārvestera galvas veiktspēja un ražība. Jaunais Komatsu 901xc ir unikāls hārvesters ar pielietojamību jebkādā apvidū gan retināšanās, gan galvenajā cirtē. Tam nav šķēršļu kalnainā apvidū, kā arī zemas nestspējas augsnes apstākļos. Astoņi riteņi kombinācijā ar labi pārbaudīto Komatsu manipulatora un kabīnes izvietojuma koncepciju nodrošina mašīnai fantastisku stabilitāti, izcilu manevrēt spēju un minimālu spiedienu uz augsni, kas nodrošina pārliecinošu caurgājamību. Jaudīgais dīzeļdzinējs, kas nodrošina lielu jaudu, vienlaikus atbilst stingrajām vides aizsardzības prasībām un rada minimālu videi bīstamo daļiņu un slāpekļa oksīdu emisiju. Šī mašīna ir aprīkota ar Komatsu Forest unikālo trīs sūkņu hidraulisko sistēmu 3PS, kas nodrošina hidraulikas darba sistēmu ar augstu un zemu spiedienu vienlaicīgi un kombinācijā ar plūsmas optimizācijas sistēmu ļauj vairākas manipulatora un galvas funkcijas izmantot vienlaikus, nodrošinot pietiekamu hidraulisko plūsmu, ievērojami samazinot degvielas patēriņu. Luksusa komforts kabīnē, ērta un moderna vadības sistēma, degvielas ekonomija, augsta ražība, nepārspējama stabilitāte un zems spiediens uz augsni – par šīm vērtībām pārliecināties varēja ikviens prezentācijas dalībnieks.

Drošība, kvalitāte, komforts, ērta un viegli izprotama lietošana – tās ir vērtības, kas raksturo visus Komatsu meža tehnikas produktus. Komatsu 901xc lielais kabīnes tilpums, labā redzamība, vējstikla novietojums un līmeņošanas funkcija, kas nodrošina to, ka kabīne vienmēr tiek noturēta horizontālā stāvoklī, rada izcilu vidi efektīvam operatora darbam. Ir pieejamas plašas papildaprīkojuma izvēles iespējas, piemēram, papildu risinājumi mantu glabāšanai, apgaismojums un grīdas apsildīšanas funkcija, kā arī trīs dažādas vadības sviru sistēmas, ieskaitot EME, kura vēl vairāk uzlabo jau tā ērtos operatora apstākļus. Vienkāršā un pārbaudītā vadības sistēma ar EME vadības svirām profesionāla instruktora pavadībā ļāva prezentācijas viesiem pārliecināties par to, ka arī operatoriem, kas nav pieredzējuši darbā ar Komatsu, ir viegli adaptēties un izprast Komatsu priekšrocības un darbības principus.

Komatsu C124 hārvestera galva, kas īsā laikā ieguvusi lielu popularitāti visos pasaules tirgos, demonstrēja savas neierobežotās iespējas un piemērotību Latvijas mežu specifikai, apstrādājot dažādu dimensiju un sugu koksni. Īpaši jāatzīmē līko koku apstrādes kvalitāte, kas bija viens no vairākkārt atzīmētajiem šīs galvas trumpjiem prezentācijas apmeklētāju vidū.

«Vislabākie tehniskie risinājumi, kas jau gadiem praksē pārbaudīti uz Komatsu, ir salikti vienā 901xc hārvesterā un C124 hārvestera galvā!», bija viena no svarīgākajām klientu tēzēm.

Viens no ne mazāk būtiskiem prezentācijas produktiem bija inovatīvā Komatsu tehnikas un ražošanas analīzes un atskaišu sistēma MaxiFleet, ar ko ir iespēja tiešsaistē datorā, planšetē vai viedtālrunī sekot ražošanas procesam, attālināti pieslēgties mašīnas vadības sistēmai, plānot mežizstrādes procesus, iegūt dažādas atskaites par degvielas patēriņu, operatoru ražošanas efektivitāti dažādos darba režīmos, patērētā laika sadalījumu, sortimenta un katra atsevišķa stumbra parametrus, kontrolēt mašīnas atrašanās vietu ar GPS koordinātām un iegūt daudzus citus salīdzinošus parametrus. Tā ir tikai daļa no iespējām, ko piedāvā šī modernā platforma. MaxiFleet ir latviešu valodā un ar vēl vairāk iespējām samazināt administrācijas izmaksas un uzlabot darba ražīgumu. MaxiFleet ne tikai palīdz uzņēmumu vadībai plānot un analizēt tehnikas un operatoru darbības, izstrādājot efektīvas stratēģijas un novēršot liekas un nerentablas darbības, bet arī kontrolēt savus izdevumus un ieguldīto līdzekļu efektīvu atdevi.

Prezentācijas laikā tika apskatīta neliela daļa no Komatsu sortimenta un piedāvātajiem produktiem, lai būtu iespēja maksimāli iedziļināties konkrēto produktu un pakalpojumu specifikā. SIA «Haitek Latvia» izsaka pateicību visiem šī pasākuma viesiem! Jau tuvākajā laikā uzņēmums plāno jaunas un interesantas prezentācijas Komatsu forvarderiem, lai nodrošinātu Latvijas mežizstrādes uzņēmumiem iespēju attīstīties un konkurēt, pielietojot jaunākos un efektīvākos tehnoloģiskos risinājumus.

SIA «Haitek Latvia» aug un pilnveidojas

Strauji pieaugot Komatsu meža tehnikas pārdošanas apjomiem un iemantojot mežizstrādes uzņēmumu uzticību, SIA «Haitek Latvia» veic izmaiņas savā struktūrā. Lai nodrošinātu augstas kvalitātes pēcpārdošanas servisu, uzņēmums ir palielinājis servisa darbinieku skaitu un servisa autoparku, kā arī specializēto instrumentu klāstu. Servisa darbiniekiem nepārtraukti tiek veikta kvalifikācijas celšana ar jaunām apmācībām. Serviss spēj nodrošināt tehnisko palīdzību visas nedēļas dienas visā Latvijas teritorijā.

Arī rezerves daļu nodaļa ir piedzīvojusi pārmaiņas un turpmāk rezerves daļu un garantiju jautājumus uzņēmumā risinās vairāki cilvēki. Rezerves daļu noliktavas sortiments tiek aizvien papildināts ar rezerves daļām, kas pieejamas uz vietas dīlera centrā. Bet rezerves daļām, kas nav pieejamas noliktavā, ir iespējama 24h piegāde no centrālās rūpnīcas noliktavas.

Komatsu oficiālais pārstāvis Latvijā

SIA «Haitek Latvia» ir oficiālais mežizstrādes tehnikas zīmola KOMATSU pārstāvis Latvijā kopš 2016. gada jūnija. Uzņēmuma prioritāte ir mežizstrādes tehnikas īpašnieku vajadzībām piedāvāt piemērotākos risinājumus kā tehnikas iegādē, tā rezerves daļu piedāvājumā un servisa pakalpojumos. Uzņēmumam ir daudzu gadu pieredze ne tikai Latvijas, bet arī starptautiskā mežsaimniecības tirdzniecības arēnā, veidojot stabilas, uzticamas un ilgstošas attiecības ar darījumu partneriem.

  • INDIVIDUĀLI RISINĀJUMI MEŽIZSTRĀDES TEHNIKAS ĪPAŠNIEKIEM (JAUNAS KOMATSU MEŽIZSTRĀDES TEHNIKAS TIRDZNIECĪBA)
  • KOMATSU MEŽIZSTRĀDES TEHNIKAS GARANTIJAS APKOPES UN SERVISS
  • CITU MEŽIZSTRĀDES TEHNIKU SERVISS
  • REZERVES DAĻAS MEŽIZSTRĀDES TEHNIKAI
  • APMĀCĪBAS MEŽIZSTRĀDES TEHNIKAS OPERATORIEM
  • LIETOTAS MEŽIZSTRĀDES TEHNIKAS ATPIRKŠANA UN TIRDZNIECĪBA

SIA «Haitek Latvia» ir stratēģiski laba atrašanās vieta pašā Latvijas sirdī – Lielvārdē. Uzņēmuma komandā ir nozarē pieredzējuši un augsti kvalificēti darbinieki, kas spēj operatīvi rast risinājumus dažādām situācijām. Tehnikas apkope un remonts tiek veikts uzņēmuma servisa telpās Lielvārdē, Laimdotas ielā 25. Pieredzējušajiem un kvalificētajiem servisa darbiniekiem ir pieejami pilnvērtīgi aprīkoti servisa izbraukumu mikroautobusi, lai būtu iespēja operatīvi sniegt tehnisko palīdzību cirsmā vai citā klienta norādītajā teritorijā.

Vairāk informāciju var iegūt uzņēmuma mājas lapā www.komatsuforest.lv vai apmeklējot SIA «Haitek Latvia» dīlera centru Lielvārdē, Laimdotas ielā 25, kā arī sazinoties ar kādu no speciālistiem:

 

TEHNIKAS TIRDZNIECĪBA

Agris Putniņš

agris.putnins@haitek.lv

+37126131413

 

REZERVES DAĻAS

Renārs Boronovskis

renars@haitek.lv

+37126181828

 

SERVISS UN TEHNISKAIS ATBALSTS

Andris Logins

andris@haitek.lv

+37122023000

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *