Jauns forvarders no Vimek

Vimek jaunā galvenā produktu sērija «Nākamā paaudze» šogad tiks uzsākta ar jaunu forvarderu. Pilnīgi jauns forvardera modelis, kas ir lielāks nekā tā priekšgājēji, bet kas saglabā tās pašas rentablās Vimek īpašības, ar minimālu ietekmi uz mežiem.

Ko tas nozīmē? Šajā brīdī Vimek nevēlas publicēt pārāk daudz informācijas, taču īsumā jāpiemin, ka jaunā mašīna NAV aizstājējs nevienam no šodienas Vimek modeļiem. Tā mērķis ir papildināt produktu portfeli, jo jaunajam forvarderim ir iespējas un funkcionalitāte, lai paaugstinātu Vimek kompaktās klases forvarderu līmeni jaunā kvalitātē. Forvarders ir lielāks nekā jebkurš no pašreizējiem modeļiem, taču tam ir vienkārša vadība un funkcijas, un tam ir rūpīgi izstrādāts izlīdzsvarojums un svara sadalījums, kas atvieglo darbu mežā.

«Projekts saukts arī par «NG-19», ir mūsu lielākais attīstības projekts pēdējo 15 gadu laikā, kopš esmu strādājis šeit Vimek, un ir ļoti patīkami būt daļai no šīs iniciatīvas» saka Vimek izpilddirektors Johannes Nilssons. «Jaunais modelis ir paredzēts mežizstrādātājiem un meža īpašniekiem, kuri vēlas kompaktu mašīnu aktīvai mežsaimniecībai ar minimālu ietekmi uz mežu, bet kuri izvirza augstākas prasības jaudai un operatora komfortam nekā tas, ko spēj nodrošināt mūsdienu kompaktās klases forvarderi.»

«Pirmā mašīna pašlaik tiek testēta un novērtēta kopā ar vietējo darbuzņēmēju,» noslēgumā saka Johannes.

Avots: SIA 4forest

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *