Ja Tu gribi ko pateikt, bet Tevi neviens nedzird!

Jau ilgus gadus no darba brīvajā laikā bijušais Latvijas Robežsardzes komandieris Ivars Redisons (pirmais, pēc LR atjaunošanas), pēc izglītības jurists, studē Latvijas likumdošanu un sociālo drošību. Ir atrasti klupšanas akmeņi, ir vīzija par nākotni.

Intervijā viņš norāda:

«Lai veidotos sociāli taisnīga un latviska Latvija, ir jāmaina daudzas lietas kardināli. Lai to mainītu ir jāsanāk kopā un jābūt vienisprātis. Mums nav jākaro un jāstrīdas vienam ar otru bet ir jārod prieks, ka varam palīdzēt viens otram, ka mēs esam, ka varam būt laimīgi, ka varam dzīvot šajā brīnišķīgajā zemē ar milzīgām dabas bagātībām.»

Kādēļ pieaug cenas

«Mums ir jāatmet saukļi un sirdī jābūt kopā  par Latvijas dzīvību, par visu kas mums dots, lai dzīvotu. Lai mēs priecātos par darbu, ar kuru varam nest prieku sev un citiem, ka esam noderīgi, par vietu šajā pasaulē. Vai mēs vēlamies un mīlam savu Latviju, savu zemi, savus mežus un laukus, vai vairākums no mums ir gatavi no tā visa atteikties shēmotāju un uzpircēju dēļ, kuru dēļ budžeta līdzekļi tiek izmantoti neefektīvi un koruptīvo maksājumu dēļ pieaug cenas, kā rezultātā cieš patērētāji? Valsts atbildība ir tieši pārstāvēt valsts intereses. Valsts esam mēs visi kopā. Katram, kas uzņemas atbildību pārstāvēt valsti, ir jāpārstāv savu vēlētāju intereses, nevis kādas citas.

Ja arī Tu esi to 85% pulkā, kuru intereses neviens nedzird un nepārstāv, tava dzīve kļūst aizvien sarežģītāka, stresaināka un nepanesamāka, tev vairs nepietiek naudas, lai saņemtu pirmās nepieciešamības pakalpojumus, bet tu neko nedari, jo domā, ka valstī un pasaulē trūkst naudas vai tu esi niecība, kurai nekas nepienākas, un tu vienkārši nevienu nevari sasaukt un tevi nedzird, tad

Latvijas sociālo reformu biedrība aicina

Piebiedrojies, atbalsti cīņu pret mūsdienu sērgu – korupciju Latvijā, atbilstoši savām iespējām. Mēs gaidām atsaucīgus cilvēkus, lai veidotu drošu nākotni, un panāktu tādas pat sociālās tiesības, kādas jau sen ir citiem eiropiešiem. Mēs esam par godīgu Latviju un Tavu cieņpilnu nākotni!

Ja Tev nav citu iespēju kā piedalīties, sūti ziedojumu «Latvijas Sociālo reformu biedrība», kur tas tiks izmatots lietderīgi Tavu interešu pārstāvībai (veidojot izglītošanas darbu). Dod savu ziņu, kas, Tavuprāt, būtu svarīgākais, zvanot pa tālruni: 29444426. E–pasts: socialas.reformas@gmail.com

Rekvizīti: Latvijas Sociālo reformu biedrība, reģ. nr. 40008156018, Rīga, Kr. Valdemāra ielā 76, LV-1013. Swedbanka. konts LV66HABA0551028040753.

Publikāciju apmaksāja Latvijas Sociālo reformu biedrība

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *