«Freda riepas» Dreiliņos strādā bez brīvdienām

Ikdienas steigā mēs katrs vēlamies, lai pēc iespējas īsākā laikā izdotos savam auto veikt riepu sezonālo nomaiņu.

Braucot no Dreiliņu apļa Ulbrokas virzienā, ceļa kreisajā pusē pie viena no lielākajiem mazlietotu un jaunu riepu tirdzniecības un servisa centriem Rīgā – «Freda riepas», man šopavasar bez iepriekšēja pieraksta,  izdevās tikt pie riepu sezonālās nomaiņas stundas laikā.

Laiks vasaras riepām

Lai arī  vasaras riepas Latvijā var sākt izmantot no 1. marta, labākais laiks, kad savam auto ziemas riepas mainīt uz vasaras riepām ir, kad termometra stabiņš sola nenoslīdēt zem +7 grādiem. Kāpēc riepas jāmaina? Ja ziemas riepas tiek lietotas vasarā, riepās izmantotā gumija kļūst pārāk mīksta un riepas ātrāk nolietojas. Pieaug arī bremzēšanas ceļa garums, kas braukšanu vasarā padara nedrošāku. Ziemas riepas ir ievērojami mīkstākas par vasaras riepām, jo to sastāvā ir vairāk kaučuka, kas pie zemām temperatūrām nodrošina labāku saķeri ar ceļu.

Pilna riepu montāža un remonts

Katra autobraucēja sapnis ir veikt riepu nomaiņu pēc iespējas ātrāk, nestāvot garās rindās un nekavējot ikdienas darbus.«Freda riepas» Dreiliņos nodrošina ātru un operatīvu pilnu riepu montāžu un remontu ar un bez iepriekšēja pieraksta, negaidot rindā  ilgāk par 1 stundu. Pati riepu nomaiņa aizņem no 15 līdz 30 minūtēm. Veco, nolietoto riepu komplekta nodošana izmaksā 6 EUR.

Jaunas un lietotas riepas un diski

Iegādājoties lietotas autoriepas ir iespējams ietaupīt. Taču lietotas riepas būtu ieteicams iegādāties pie zināma un uzticama pārdevēja kā riepu serviss. Servisā mazlietotās riepas ir izgājušas visas pārbaudes un ir drošas lietošanai. Turklāt «Freda Riepas» nodrošina savu preci ar garantiju!

«Freda riepas» viens no produktiem ir jaunas auto riepas. Pārstāvētais Beļģu zīmols Imperial savās riepās ir sasniedzis ideālu cenas un kvalitātes attiecību. Kā pastāstīja SIA «Freda riepas» tirdzniecības un servisa vadītājs Mārcis Fridbergs, Ķīnā ražotās Imperial auto riepas ir labas kvalitātes, ar tām var braukt arī pa Eiropas ātrgaitas ceļiem, pie liela braukšanas ātruma tās nevibrē. Populārākie riepu izmēri ir 25/55/16, kuru cena ir 40 EUR /gab.  un  195/65 15 – 35 EUR/gab.. 

Servisā ir pieejamas arī  mazlietotas riepas no Zviedrijas un Vācijas, kā arī mazlietoti vieglmetāla un dzelzs auto diski.

Profesionāla konsultācija

Pirms riepu iegādes no «Freda riepas», ir iespējams saņemt speciālista konsultāciju, lai izvēlētos piemērotākās un drošākās riepas jūsu auto un braukšanas paradumiem, dažādos cenu diapazonos.

SIA «Freda riepas» servisa vadītājs Mārcis Fridbergs stāsta, ka ir klienti, kas pieprasa riepas vienai sezonai. Respektīvi, prioritāte ir cena. Šādiem gadījumiem risinājums ir riepas ar atlikumu 4 – 5mm, kuru cena ir ap 8 – 10 EUR/gab. Riepas ir labā kondīcijā, bez defektiem un atbilstošas auto tehniskai apskatei. Protams, lietoto riepu sortimentā ir riepas arī ar lielākiem atlikumiem 6 – 8mm. Cena šeit pieaug attiecībā pret riepas atlikumu, vecumu un zīmolu.

Mārcis vēlreiz uzsver – serviss nepiedāvā riepas, kas nav derīgas tehniskai apskatei. Tas attiecas uz riepas kondīciju, atlikumu un vecumu. Riepas vidēji ir paredzētas vismaz divām vasarām.

Metāla un alumīnija diski pieejami gandrīz visu ražotāju automašīnām. Pieejams plašs izmēru un dizaina sortiments. Šis produkts ir gana sarežģīts un komplicēts, jo ietver sevī vairākus parametrus, mērījumus, ko precīzi zinās un pateiks tikai profesionālis. Vai pie Freda Riepām atradīsies diski arī jūsu auto? Zvaniet «Freda Riepām» un noskaidrojiet.

Riepu pareiza uzglabāšana

Vidēji riepu kalpošanas ilgums ir 10 gadi, taču nepareizi uzglabātas riepas var kļūt nelietojamas, pienākot to lietošanas sezonai. Riepu uzturēšana pareizos apstākļos ir ļoti svarīga. Riepas ir jāuzglabā brīvā veidā. Tās nedrīkst mest, turēt telpā, kurā atrodas augstsprieguma elektroierīces, ozons. Tās jāsargā no saskares ar šķīdinātājiem, eļļām vai smērvielām, metināšanas dzirkstelēm. Riepu uzglabāšanai ieteicams izvēlēties tumšu telpu, kurā temperatūra ir zemāka nekā 15 °C. Temperatūra, augstāka nekā 25 °C vai zemāka nekā 0°C var izraisīt gumijas īpašību izmaiņas. Riepas ir jāsargā no gaismas, jo īpaši no tiešas saules gaismas un spilgta mākslīgā apgaismojuma kā arī no mitruma.

Ja plānots ceļojums ar auto

«Freda riepas» ir viens no retajiem auto riepu tirgotājiem, kurš piedāvā iegādāties arī auto rezerves riteņus (tabletes) praktiski visiem populārajiem auto modeļiem. Tas ir aktuāli, ja plānots kāds tālāks ceļojums ar auto, gan arī Latvijas bedrainajiem ceļiem, lai nezaudētu daudz laika un riepas bojājuma gadījumā varētu nokļūt līdz tuvākajam auto servisam.

«Freda riepas» sortimentā ir visu populārāko auto zīmolu rezerves riteņi – WV, MB, BMW, Audi un daudzi citi. Droši zvaniet un meklējiet «tableti» savam auto.

Tā kā vasara vairs nav aiz kalniem, pie nepieciešamības servisā «Freda riepas» uzpildīs arī Jūsu auto kondicionieri un veiks eļļas maiņu.

Zvaniet, vai meklējiet mūs:

ww.fredariepas.lv 

Tālr. 26615449

e-pasts: fridbergs@inbox.lv

Waze: «freda riepas»

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *