Darbu sācis lielākais specializētais internetveikals Baltijas valstīs www.parki.lv

_D8E2364_cv

Lielākais Baltijā specializētais internetveikals piedāvā visplašāko produktu klāstu darbam mežā, piemājas dārzā, parkā, atpūtai brīvā dabā.

www.parki.lv atrodama visa mežā, dārzā, celtniecībā, izmantojamā tehnika, tās piederumi, instrumenti un apģērbi, arī medībām, tūrismam un atpūtai, kā arī tehnikas, darba rīku un instrumentu kopijas bērnu rotaļām.

Kvalitatīva un daudzveidīga tehnika mežam, parkam un dārzam

Specializētā internetveikala preču klāsts ir daudz lielāks nekā citiem internetveikaliem. Piedāvājumā ir ap 100 zāles pļāvēju, ap 100 dažādu dārza traktoru. Te ir līdz šim internetā nenopērkamas lietas, piemēram, krūmgrieža aprīkojums zemes uzirdināšanai, arboristu piederumi. u.c. specifiskas, bet noderīgas lietas. Medību un atpūtas preču klāstā tiek piedāvāti gaļas un citu pārtikas produktu ievalcējamie, dzelzs cimdi austeru mizotājiem un gaļas griezējiem, mitrumizturīgi auto pārvalki.

«Meža, parka, dārza darbiem nepieciešamās tehnikas un instrumentu tirdzniecība un remonts ir SIA «Manta» pamatnodarbošanās kopš 1993. gada. Izveidojot šo internetveikalu, profesionālas un daudzveidīgas mežsaimniecības preces ir tās, ar kurām varam būt atšķirīgi un īpašāki nekā pārējie. Šajā jomā plānojam attīstīties arī nākotnē,» saka Indriķis Jermaks, SIA «Manta» valdes loceklis.

«Jau šodien SIA «Manta» interneta veikala www.parki.lv piedāvājumā ir pasaules vadošo zīmolu motorzāģi, krūmgrieži, trimmeri, augstgrieži, dzīvžogu šķēres, celtniecības spēka zāģi, celtniecības tehnika, sniega pūtēji ,zāles pļāvēji, dārza traktori un raideri, malkas skaldītāji, zaru smalcinātāji, elektroinstrumenti, dārznieku, puķkopju, arboristu rokas instrumenti un viss nepieciešamais mežkopībai, mežu atjaunošanai un uzmērīšanai. Mazgabarīta meža tehnika – «dzelzs zirgs» un minikokzāģētavas ir turīga fermera un mežkopja ikdienas darba rīki. Tie ir neaizstājami palīgi, lai kvalitatīvi koptu mežu, ekonomiski izmantotu zāģmateriālus, nenodarot kaitējumu apkārtējai videi, parku zālieniem un meža zemsedzei Ja vēlaties, parādīsim dzelzs zirga labās īpašības, tiekoties Jūsu mežā vai saimniecībā,» skaidro Indriķis Jermaks.

«Visām piedāvājumā esošajām precēm nodrošināts visplašākais saderīgā aprīkojuma klāsts, drošības apģērbi – aizsargbikses, aizsargzābaki, ķiveres, sliedes, ķēdes, trimmeru un zāles pļāvēju aprīkojums, eļļas un smērvielas. Parki.lv ir vienīgais internetveikals, kas piedāvā ne tikai automātisko zāles pļāvēju un laistīšanas iekārtu tirdzniecību, bet aī to uzstādīšanu un apkopi. Mūsu šaurajā nozarē esam nodibinājuši sadarbību ar plašu ražotāju un viņu pārstāvju skaitu – apmēram 20 zīmolu pārstāvjiem un apmēram 50 dažādiem ražotājiem, ar kuriem noslēgti sadarbības līgumi. Pilnveidojot preču klāstu, aicinām uz sadarbību ikvienu ražotāju, kas var piedāvāt labas kvalitātes preces.

Īpašajos piedāvājumos atrodami dažādi produkti par izdevīgāku cenu. Pirms preces iegādes, internetveikala programma klientam piedāvā iespēju pirkumu saņemt pašam vai arī aprēķina piegādes cenu atkarībā no attāluma un preces svara. Jums atliek izvēlēties. Galvenais piegādātājs ir Latvijas pasts. Maksājumiem mūsu internetveikalā ir visaugstākā personas datu un finansiālā darījuma drošības pakāpe.

Internetveikals veic visas pārdošanā esošās tehnikas pārbaudi pirms pārdošanas, garantijas un pēcgarantijas servisu, remontdarbos izmantojot ražotāju oriģinālās rezerves detaļas. Tehniku remontējam arī uz vietas pie klienta, kā arī veicam tehnikas piegādi uz servisu un atpakaļ,» par piedāvātajām iespējām informē SIA «Manta» valdes loceklis Indriķis Jermaks.

 

www.parki.lv

  • Lielākais Baltijas valstīs specializētais meža, parka, dārza, atpūtas preču.internetveikals;
  • Pārskatāms dizains, draudzīgs lietotājam;
  • Preces ātras meklēšanas iespēja – pēc nosaukuma vai pēc «atslēgas vārda».
  • Piedāvājumā vairāk ne kā 2000 dažādas preces, nemitīgi augošs preču klāsts;
  • Norēķini visos iespējamos maksājuma veidos (skaidrā naudā, ar pārskaitījumu pēc rēķina, ar tiešsaisti uz Jūsu bankas kontu, ar kredītkarti, debetkarti, ar Pay Pal);
  • Preču piegāde līdz klienta norādītajai adresei vai saņemšana veikalos Rīgā un Jēkabpilī.

Mūsu vadmotīvs – mums ir gudrs klients, kuram vienmēr ir taisnība!

 

Sia Manta

  • Rīgā, Ganību dambī 29b

Tel. 67383178, Mob. 29414171

  • Jēkabpilī. Brīvības ielā 117a.

Tel. 65231941

Viens Komentārs par Darbu sācis lielākais specializētais internetveikals Baltijas valstīs www.parki.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *