Atklāta Latvijas valsts mežu vēstniecība

  1. jūnijā Vaiņodes ielā 1, Rīgā atvēršanas svētkus svinēja Latvijas valsts mežu vēstniecība.

Turpmāk tā būs vieta, kurā satikties ne tikai mežsaimniecības entuziastiem, bet arī tiem, kurus aizrauj dārza darbi un brīvā laika pavadīšanas iespējas Latvijas skaistākajās atpūtas vietās.

Vieta Rīgā – dabas mīļotājiem

LVM «Sēklas un stādi» direktors Guntis Grandāns ar lepnumu stāsta: «Jaunizveidotā vēstniecība ir piepildījums sen lolotajai uzņēmuma iecerei radīt vietu Rīgā, kurā satikties dabas mīļotājiem ar visdažādākajām interesēm un vajadzībām: gan tiem, kas vēlēsies iegādāties stādus un saņemt zinošu ekspertu konsultāciju par dārza un mežsaimniecības jautājumiem, gan tiem, kas meklē gaumīgus dabas materiālu dizaina priekšmetus un  unikālas dāvanas. Vēstniecībā gaidīsim arī tos, kurus interesē atpūtas iespējas Latvijas valsts mežos, lai sniegtu izsmeļošu informāciju un iespēju iegādāties dāvanu kartes iecienīto vietu apmeklējumam.»

Latvijas valsts mežu vēstniecības atklāšanā viesus priecēja peoniju ziedi. Tieši peonija tika izvēlēta kā iedvesmas simbols vēstniecības atklāšanai – māksliniece Elita Patmalniece radīja krāšņo peoniju kompozīciju, bet pasākuma viesiem bija unikāla iespēja izveidot pašiem savu peoniju rotu. Puķkopības entuziasti savukārt augstu vērtēja iespēja satikt bioloģijas zinātņu doktoru, selekcionāru un peoniju ekspertu Aldoni Vēriņu.

Latvijas valsts mežu vēstniecība Rīgā, Vaiņodes ielā 1 turpmāk būs atvērta ik darba dienu 9.00–18.00, kā arī sestdienās 09.00–15.00, tālruņa nr. +37123280001, e-pasts vestnieciba@lvm.lv. Aktuālāko mežā un dārzā uzzini pirmais vēstniecības Facebook lapā: www.facebook.com/LVMVestnieciba.

AS «Latvijas valsts meži»

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *