Aicina atbalstīt Meža vēstures muzeju

_D8D1685-cv_m

16.10.2014. dibināta Biedrība «Meža vēstures muzejs», ar kuras palīdzību plānots bijušajā «Kursu bāzes» ēkā Ogrē izveidot Meža vēstures muzeju.

Mežsaimniecības un mežizstrādes nozaru pārstāvēto nozaru vērtību apzināšana liecina par visu ar mežu saistīto nozaru vēstures neatliekamo izpēti. Iepazīšanās ar sirmajiem, dzīves gudriem, izciliem savas nozares un novadu patriotiem liek steidzināt vēstures izziņas un saglabāšanas darbu. Tas prasīs piesaistīt augstas kvalifikācijas ar mežu saistīto nozaru ekspertus. Darbs ar vēstures liecībām ir reglamentēts ar Muzeju likumu un normatīvajiem aktiem, kas, savukārt prasa pielietot modernas digitālās tehnoloģijas, augstus klimata un drošības prasību standartus.

Meža vēstures muzeja izveide, sākot no vēstures liecību apzināšanas, muzeja priekšmetu krājuma izveides, uzskaites un uzglabāšanas ir darbietilpīgs process un līdz ar to arī prasa ievērojamus finanšu līdzekļus. Bet ir jāsaprot, ka ieguldījums savas vēstures izzināšanā ir svētīgs ieguldījums nākotnes veidošanā.

Biedrībai «Meža vēstures muzejs» piešķirts Sabiedriskā labuma organizācijas statuss zinātnes un kultūras veicināšanas jomās. Līdz ar šī statusa iegūšanu, ziedotājiem-uzņēmumiem, arī privātpersonām, saskaņā ar likumu «Par uzņēmumu ienākuma nodokli» 20.1.p. un likumu «Par iedzīvotāju ienākuma nodokli», paredzēti ievērojami nodokļu atvieglojumi.

Biedrības «Meža vēstures muzejs» vadība, griežas pie Jums ar Aicinājumu ziedot meža vēstures izpētei, šodienas izvērtēšanai un rītdienas skatījuma veidošanai, atlicinot no saviem ienākumiem Jums pieņemamu daļu. Jūsu lēmums līdzdarboties meža vēstures izzināšanā ir uzticēšanās biedrībai un biedrība gatava nest atbildību pret katru ziedotāju par šo uzticēšanos.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *