Vidusskolēn, kļūsti par studenta sekotāju un iepazīsti LBTU Jelgavā!

2023. gada 5. aprīlī Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātē (iepriekš Latvijas Lauksaimniecības universitāte – LLU) norisināsies akcija «Vidusskolēns – studenta sekotājs».

Tās laikā ikvienam vidusskolēnam būs lieliska iespēja kļūt par sekotāju kādam no LBTU studentiem, lai klātienē iepazītos ar studiju vidi, mācībspēkiem, studentu dzīvi un piedalītos lekcijās, laboratorijas darbos, kā arī sajust studentijas «vēsmas». Tāpat aicinām arī universitātē studējošos pieteikties īstenotajā aktivitātē un palīdzēt jauniešiem izzināt izvēlēto LBTU studiju programmu.

LBTU pirms studiju uzsākšanas universitātē, aicina iejusties studentu «ādā» un uz vienu dienu kļūt par savas izvēlētās studiju programmas studējošo. Piedaloties akcijā, ikviens Latvijas vidusskolēns varēs klātienē sekot studentu ikdienas gaitām. Tie, kuri pēc vidusskolas absolvēšanas nolēmuši studēt LBTU, varēs noskaidrot visus sev neskaidros jautājumus par uzņemšanu, nepieciešamajiem dokumentiem un studijām Jelgavā.

Universitāte piedāvā kļūt par sekotāju kādā no astoņām LBTU fakultātēm – Lauksaimniecības, Meža, Vides un būvzinātņu, Veterinārmedicīnas, Tehniskās, Informācijas tehnoloģiju, Pārtikas tehnoloģijas un Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātēm, izvēloties sev interesējošo LBTU īstenoto studiju programmu.

Pieteikšanās, lai kļūtu par studenta sekotāju, aizpildot pieteikuma anketu elektroniski līdz 29. martam.

Vineta Kalve

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *