Universālas vadības sistēmas mežtehnikai

_D8D8562_cv

Ar PARKER elektronisko vadības sistēmu, kas paredzēta hidromanipulatora un citu iekārtu kontrolei, iespējams aprīkot praktiski jebkuras markas traktortehniku.

Šāda aprīkojuma pārdošanas un uzstādīšanas pakalpojumus Latvijas tirgū piedāvā PARKER  oficiālais pārstāvis Baltijas valstīs – Igaunijas uzņēmums «Loglink OÜ», kura piedāvājums bija apskatāms izstādē Nature Expo 2016.

Augstākā kvalitāte par pieņemamu cenu

PARKER elektroniskās vadības sistēmas iespējams uzstādīt praktiski jebkurai mežizstrādes, lauksaimniecības un cita veida traktortehnikai ar elektrohidraulisko vadību – kā apgalvo uzņēmuma vadītājs Ains Puhms (Ain Puhm), tas var būt gan jauns, gan savus 20 gadus vecs Ponsse, Valmet, Timberjack vai citas markas forvardera modelis, un jebkurš hidromanipulators. PARKER vadības sistēmas izmaksas mēdzot būt pat divreiz mazākas par oriģinālo ražotāju piedāvājumu, kā arī bieži vien izmaksājot lētāk nekā esošās sistēmas remonts – atkarībā no komplektācijas to cena svārstās no 3–5 tūkst. €.

Pieejamas kā vienkāršākas – analogās vadības moduļu sistēmas, kuru regulēšanai nepieciešams tikai viens skrūvgriezis, tā arī sarežģītākas – digitālo moduļu vadības sistēmas. Jebkurā gadījumā, pircējs iegūst modernākajiem tehnikas standartiem atbilstošu aprīkojumu. Lai kliedētu jebkuras šaubas šajā jautājumā, atliek pieminēt, ka PARKER ir globāla mēroga daudznozaru korporācija, kas 2015. fiskālo gadu noslēdza ar 13 miljardu $ apgrozījumu, un šī zīmola komplektējošās daļas tiek izmantotas visu vadošo mežizstrādes tehnikas zīmolu mašīnās.

Pēc nepieciešamības PARKER IQAN vadības sistēmu iespējams komplektēt no sešiem, astoņiem vai vairāk proporcionālajiem izvadiem, un darbināt ar 1D, 2D, 3D vai 4D modeļu mini vadības svirām (džoistiks). Tādējādi ar vienu džoistiku iespējams kontrolēt līdz pat četrām agregāta funkcijām, bet ar abiem džoistikiem – astoņas (piem., sešas funkcijas manipulatoram, un divas – atbalsta mehānismam).

Latvijā ārpus konkurences

Kā atklāj uzņēmuma pārstāvis, šāda veida piedāvājumam Latvijas tirgū nav analogu, jo, lai vadības bloks darbotos konkrētā mašīnā, ar tā iegādi vien nepietiek – tas attiecīgi jāieprogrammē. Šādas operācijas veikšanai nepieciešamas šauri specifiskas zināšanas elektronikā, kuras A. Puhms ieguvis, jau 18 gadus darbojoties mežizstrādes tehnikas laukā – Latvijas mežizstrādātājiem viņš ir labi pazīstams kā uzņēmumu «Logtehnika» un forvarderu ražotnes «Metsis» pārstāvis. Savukārt «Loglink OÜ» savus pakalpojumus piedāvā jau kopš 2003. gada.

Rezerves daļas mežtehnikai

«Loglink OÜ» piedāvājumā ir arī cita veida mežizstrādes mašīnu aprīkojums. Uzņēmums ir Zviedrijas kompānijas CRANAB oficiālais pārstāvis Baltijas valstīs, piedāvājot forvarderu un harvesteru manipulatorus un satvērējkausus. Bez tam tiek piedāvāti arī PARKER hidrauliskie sadalītāji, Zviedrijā ražoti operatora sēdekļi un elkoņu balsti (izmantojami jebkuros traktoros un smagajās automašīnās), INDEXATOR piekares, rotatori u.c. tehnika. «Loglink OÜ» piedāvājuma klāstā ir gan jaunas, gan arī lietotas rezerves daļas.

Juris Kalve

Papildus informācija: «Loglink OÜ», Kanali Tee 4, 10112, Igaunija. Tālr. +372 5224900. www.loglink.eu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *