Piesakies apmācību programmai «Starptautiska maza mēroga mežsaimniecība 1»

Linneja universitāte no Zviedrijas sadarbībā ar Latvijas Valsts mežzinātnes institūtu «Silava» un Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāti šogad jau otro reizi programmu īsteno Latvijā. Sākotnēji programma izveidota un pielietota Zviedrijas meža īpašniekiem, apmācot vairāk nekā 42 000 meža īpašniekus. Arī Latvijas Meža īpašnieku biedrība piedalās programmas īstenošanā, piesaistot mērķa auditoriju un izveidojot dalībnieku grupu.

Dalībniekiem no septembra līdz decembrim būs iespēja izglītoties trīs programmas apmācību moduļos.

• Pirmais apmācību modulis – meža ekoloģija

Norisināsies 15.–16.septembrī. Izvēlētais apmācību objekts ir MPS zinātnes un mācību atbalsta centrs «Mežmāja», Talsu pusē. Visi moduļi ir divu dienu praktiskās un teorētiskās apmācības kādā no objektiem visā Latvijā. Katra moduļa pirmajā dienā notika iepriekšējā moduļa eksaminācija.

• Otrais apmācību modulis – meža uzmērīšana

Norisināsies 13.–14.oktobrī. Tas norisināsies Jelgavā, Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes Meža fakultātē un MPS Jelgavas meža novada objektos. Diena iesāksies ar meža ekoloģijas moduļa eksamināciju.

• Trešais apmācību modulis – mežsaimniecība un mežistrāde

Norisināsies 24.–25.novembrī. Šis apmācību modulis mežsaimniecība un mežistrāde norisināsies MPS zinātnes un mācību atbalsta centrā «Vētraine» Madonas pusē ar fokusu uz mežkopību un mežizstrādes procesiem.

Apmācību pamatā ir meža īpašnieks – cilvēks, kuram ir savs mežs, iespēja veikt un saprast, kā plānot meža apsaimniekošanu atbilstoši savām vērtībām.

Apmācības ir bez maksas, izņemot transporta izdevumus nokļūšanai uz un  no apmācību vietas, kā arī nakšņošana.

Pieteikšanās līdz 17.04.2023 un reģistrēšanās šajā vietnē: www.lnu.se

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *