Par KOMATSU pārstāvi kļūst «Haitek Latvia»

Ko911_5_1350_4_cv_m

«Komatsu Forest Oy» un SIA «Haitek Latvia» ir parakstījuši vienošanos par «Komatsu»  mežsaimniecības tehnikas pārdošanu (pievedējtraktori, harvesteri un harvesteru galvas).

SIA «Haitek Latvia» galvenokārt orientējas uz uzņēmējdarbību mežsaimniecības tehnikas segmentā, nodrošinot labāko iespējamo kompetenci, lai atbalstītu Latvijas mežsaimniecības tehniku darbuzņēmēju klientus

SIA «Haitek Latvia» nodrošinās pēciegādes pakalpojumus, kā piemēram, rezerves daļas un tehnisko atbalstu klientu tehnikai, kā arī veiks garantijas remontu jaunajai Latvijā pārdotajai «Komatsu» tehnikai un klientu apmācību nākotnē.

Turklāt Sia «Haitek Latvia» sadarbībā ar «Komatsu» pārdos arī lietotu mežsaimniecības tehniku uzņēmumiem Latvijā un citās valstīs.

 

Timo Korhonens (Timo Korhonen), Somijas «Komatsu Forest Oy» vadītājs:

«Latvija tradicionāli ir bijusi spēcīgs «Valmet»/»Komatsu» tirgus, turklāt tajā no Baltijas valstīm ir lielākais mežu īpatsvars. Noslēdzot šo līgumu, uzskatām, ka tā būs veiksmīga «Komatsu» atgriešanās Latvijas tirgū un ievērojami stiprinās savu konkurētspēju, nodrošinot augstāko servisu mežsaimniecības tehnikas apkalpošanā un pārdošanā Latvijā. Sia «Haitek Latvia» ilgtermiņa profesionalitāte un fokusēšanās uz mežsaimniecības tehniku, dod iespēju īsā laikā kļūt par ļoti spēcīgu un elastīgu partneri mežsaimniecības tehnikas klientiem, nodrošinot tiem pilnu pakalpojumu klāstu.»

 

Agris Putniņš, SIA «Haitek Latvia» vadītājs:

«Esam priecīgi, ka nākotnē varēsim pārstāvēt «Komatsu» mežsaimniecības tehnikas zīmolu, kas ir viens no galvenajiem mežsaimniecības tehnikas ražotājiem pasaulē.

SIA «Haitek Latvia» pateicoties klientu uzticībai un vairāk nekā 10 gadu laikā gūtajai pieredzei ir vadošais uzņēmums mežsaimniecības tehnikas pārdošanas jomā Latvijas tirgū. Pārstāvot «Komatsu» mežsaimniecības tehniku turpināsim būt klientiem pieejams un profesionāls pakalpojumu sniedzējs.

Aicinu visus mežsaimniecības tehnikas klientus apmeklēt Lielvārdi, galveno apkalpošanas centru un SIA «Haitek Latvia» biroju, kas atrodas valsts vidienē, 50 km no Rīgas austrumu virzienā.

Līgums stājas spēkā 2016. gada 1. jūnijā. SIA «Haitek Latvia» sākotnēji nodarbinās piecus darbiniekus tehnikas un rezerves daļu pārdošanā un apkalpošanā. Rezerves daļu noliktava tiks izveidota jūnijā, kuras klāstā būs pieejamas vissvarīgākās detaļas jau esošajam tehnikas parkam Latvijā, taču noliktava tiks pilnveidota atbilstoši tehnikas modeļiem, kuri tiks pārdoti Latvijā.

SIA «Haitek Latvia» kopā ar «Komatsu Forest Oy» 2016. gada augusta beigās organizēs «Meža darbu sezonas atklāšanas dienas», kas būs paredzētas galvenokārt Latvijas mežsaimniecības tehnikas klientiem. Plašāka informācija par pasākumu būs pieejama augusta sākumā.

 

Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu sazinieties ar:

Agri Putniņu                            vai      Timo Korhonenu

SIA «Haitek Latvia»                         «Komatsu Forest Oy»

Mob. +371 26131413                       +358 400299729

Mājaslapa: www.haitek.lv               www.komatsuforest.fi

 

Fakti: «Komatsu Forest»

«Komatsu Forest» ir starptautiska uzņēmumu grupa ar galveno biroju un tehnoloģiju centru Ūmeo, Zviedrijā. «Komatsu Forest» ražo «Komatsu» preču zīmes mežsaimniecības tehniku un ir viens no pasaulē lielākajiem ražotājiem šajā jomā. Ar apmēram 1400 darbiniekiem un ražošanu Zviedrijā un ASV, «Komatsu Forest» ir pārstāvēts visos tirgos, kur tiek izmantota mehanizētā mežsaimniecība. Visā pasaulē klientus apkalpo pašu pārdošanas uzņēmumi vai izplatītāji. «Komatsu Forest Oy» ir «Komatsu Forest Ab» meitas uzņēmums, un tas ir atbildīgs par mazumtirdzniecību Somijā un Baltijas valstīs: Igaunijā, Latvijā un Lietuvā. «Komatsu Forest AB» pieder Japānas uzņēmumam «Komatsu Ltd».

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *