OT audzēkņi iekļūst balvas konkursā «Gada jaunais autovadītājs»

10.septembrī Ogres tehnikumā (OT) viesojās Ceļu satiksmes drošības direkcijas instruktoru komanda, lai vadītu teorētiskās un praktiskās nodarbības mežsaimniecības, kokapstrādes un medību nodaļas audzēkņiem. Šāda iespēja radās pateicoties OT audzēkņu veiksmīgajai dalībai konkursā «Gada jaunais autovadītājs».

Konkursa teorētiskajā kārtā piedalījās vairāk nekā 2300 jauniešu no 146 vidējās izglītības mācību iestādēm visā Latvijā. Četras OT Mežsaimniecības, kokapstrādes un medību nodaļas audzēkņu grupas iekļuva konkursa finālā. Finālisti izcīnīja satiksmes drošības apmācības ar auto apgāšanās stendu un alkohola reibumu imitējošām brillēm, kas audzēkņiem populārā un atraktīvā veidā ļāva paraudzīties uz satiksmes drošību no cita skatu punkta.

Pirmajā daļā instruktori ar dažādiem piemēriem skaidroja un atsvaidzināja atmiņā ceļu satiksmes noteikumus, bet otrajā daļā praktiski varēja izmēģināt, kā ir atrasties automašīnā, kad tā ir avarējusi, apgāzusies otrādi un kā pareizāk un bez liekām traumām izkļūt laukā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *