Ogres tehnikumā norisinājās trīs SkillsLatvia 2021 nacionālie prasmju konkursi

Laika posmā no 21. līdz 26. maijam, Ogres tehnikumā klātienē norisinājās valsts līmeņa konkursa Skills Latvia 2021 trīs finālkonkursi no četrpadsmit.

Ogres tehnikumā sacensties un parādīt savas prasmes bija ieradušies jaunieši no visas Latvijas, turklāt katrā no konkursa kategorijām – «Smago spēkratu remonts un apkope», «Mēbeļu izgatavošana» un «Skatlogu dizains un noformēšana», piedalījās arī Ogres tehnikuma audzēkņi.

SkillsLatvia 2021 profesionālo prasmju konkursā «Smago spēkratu remonts un apkope» par labākā jaunā profesionāļa titulu sacentās četru profesionālās izglītības iestāžu audzēkņi. Jaunajiem profesionāļiem tika doti uzdevumi četros uzdevumos: smago spēkratu dzinējs, hidrauliskā sistēma, transmisija un elektriskās sistēmas, katrā no moduļiem izpildot noteiktas darbības.

Smago spēkratu apkope un remonts

1. vieta: Rinalds Vanters, Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikums, 2. vieta: Matīss Vaivods, Ogres tehnikums, 3. vieta: Uģis Āboliņš, Smiltenes tehnikums.

Profesionālo prasmju konkursi «Mēbeļu izgatavošana» un «Skatlogu dizains un noformēšana « bija ļoti darbietilpīgu un sarežģīti, jo norisinājās divas dienas.

Prasmju konkursā «Mēbeļu izgatavošana» savas spējas sekretera tipa mēbeles vai galda izgatavošanā atbilstoši tehniskajai dokumentācijai, pierādīja konkursanti no 7 mācību iestādēm.

Mēbeļu izgatavošana

1. vieta: Ditmārs Voitiņš, Rīgas Mākslas un mediju tehnikums, 2. vieta: Niks Petrovs, Aizkraukles Profesionālā vidusskola, 3. vieta: Jānis Švēde, Jelgavas Tehnikums.

Savukārt prasmju konkursā «Skatlogu dizains un noformēšana» par uzvarētājas titulu sacentās 5 Latvijas profesionālo mācību iestāžu audzēknes.

Skatlogu dizains un noformēšana

1. vieta: Linda Gusta, PIKC Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola, 2. vieta: Endija Viktorija Barkauska, Ogres tehnikums, 3. vieta: Valērija Romanova, PIKC Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskola «Saules skola».

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *