Ogres tehnikumā aizvadīts izlaidumu laiks

Šogad, 30. jūnijā un 1. jūlijā  svinīgās ceremonijās tika sumināti Ogres tehnikuma absolventi, kas ieguva diplomu par profesionālo vidējo izglītību.

Mācību iestādi absolvēja 19 jauno speciālistu kursi no 16 dažādām profesionālās kvalifikācijas programmām, kopā 208 absolventi.

Ogres tehnikuma direktore Ilze Brante, atklāj, ka vislielākā vērtība ir tas, ko audzēkņi iegulda tieši mācību laikā, iesaistoties dažādos semināros, logo izstādes konkursos, profesionālās pilnveides semināros un darba vidē balstītās mācību praksēs. Piemēram, Ogres tehnikuma viesnīcu un restorānu pakalpojumu nodaļas audzēkņi apkalpo pasākumus, kas izglītības iestādē notiek vairākas reizes mēnesī, video operatori, pilnveidojot sevi, ataino notikums tehnikumā un ārpus tā, meža mašīnu operatori ceļ savu kvalifikāciju dodoties praksē vadošajos nozares uzņēmumos. «Tā ir tā profesionāla izaugsme par ko katrā izlaidumā nozare saka paldies gan talantīgākajiem audzēkņiem, kuri sevi ir parādījuši, gan arī Ogres tehnikumam un tā pedagogiem. Nozares pateicības ir ļoti būtiskas un daudzi audzēkņi, absolvējot tehnikumu, jau ir saņēmuši darba piedāvājumus no nozares uzņēmumiem, tāpat 15 mācību iestādes absolventiem ir piešķirtas valsts budžeta finansētas studiju vietas Latvijas Lauksaimniecības universitātē un atsevišķiem datorikas un elektronikas nodaļas absolventiem tiek dāvātas bezmaksas studiju iespējas Ventspils augstskolā,» norāda Ilze Brante.

Divi Ogres tehnikuma absolventi saņēmuši arī simtgades stipendiju 500 eiro vērtībā, kura tiek piešķir par mācību sasniegumiem, aktīvu sabiedrisko darbu, iesaistīšanos mākslinieciskajā pašdarbībā un sporta aktivitātēs, kā arī par ieguldījumu izglītības iestādes attīstībā.

Ogres tehnikums

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *