Meža nozares konference 2021

Ikgadējā Zemkopības ministrijas Meža nozares konference šogad norisināsies 9.decembrī. Tā būs vērojama tiešsaistē www.laukutikls.lv.

Konferencē piedalīties aicināti meža īpašnieki, apsaimniekotāji, mežsaimnieki, nozares uzņēmēji un nodarbinātie, kā arī citi interesenti. Konferencē piedalīsies Zemkopības ministrs K. Gerhards, ar meža apsaimniekošanu saistīto Zemkopības ministrijas valsts institūciju, Zemkopības ministrijas un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas pārstāvji. 

Galvenā uzmanība konferencē būs veltīta pašreizējām aktualitātēm meža apsaimniekošanā – par pieejamo un gaidāmo ES atbalstu mežsaimniecībai, informācija par meža nozares pamatnostādnēm, to izpildi, Valsts meža dienesta nodrošinātajiem pakalpojumiem meža īpašniekiem, par ES nozīmes biotopu kartēšanas rezultātiem un to sagaidāmo ietekmi uz privāto mežu apsaimniekošanu, kā arī par ES iniciētiem normatīvajiem aktiem attiecībā uz meža apsaimniekošanu.

Dalībniekiem interesējošos jautājumus būs iespējams uzdot gan reģistrējoties dalībai konferencei, gan konferences norises laikā.

Konferenci organizē Zemkopības ministrija sadarbībā ar Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centru, Meža konsultāciju pakalpojumu centru.

Turpmākā informācija par konferenci: www.mkpc.llkc.lv

Meža konsultāciju pakalpojumu centrs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *