Meža nozares konference 2020

Lai gūtu informāciju par pieejamo un gaidāmo Eiropas Savienības atbalstu mežsaimniecībai, meža inventarizācijas norisi privātajos mežos, meža biotopu kartēšanas aktuālajiem rezultātiem un egļu astoņzobu mizgraužu izplatību un nepieciešamajiem preventīvajiem pasākumiem šobrīd, ikvienu interesentu aicinām piedalīties Meža nozares ikgadējā konferencē.

2020. gada Meža nozares konference  notiks 26. novembrī pulksten 10.00 attālināti tīmekļvietnē www.mkpc.llkc.lv.

Konferencē piedalīsies zemkopības ministrs, ar ziņojumiem uzstāsies pārstāvji no Zemkopības ministrijas Meža departamenta, Valsts meža dienesta, Dabas aizsardzības pārvaldes, LVMI Silava  un LLKC Meža konsultāciju pakalpojumu centra. Konferences otrajā daļā plānota paneļdiskusija par šobrīd veicamajiem preventīvajiem pasākumiem privātajos mežos, bojāto koku izciršanu, lai novērstu tālāku egļu astoņzobu mizgrauža un citu kaitēkļu izplatību labvēlīgos apstākļos, kā arī atbildes uz jautājumiem. Konferencē aicināti piedalīties meža īpašnieki, apsaimniekotāji, mežsaimniecības uzņēmēji, nozarē nodarbinātie un citi interesenti. 

Konferences dalībnieki jautājumus varēs uzdot attālināti kā konferences laikā, tā pirms konferences tīmekļvietnē www.mkpc.llkc.lv.

Konferenci organizē Zemkopības ministrija sadarbībā ar Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centru.

SIA «Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs» filiāle «Meža konsultāciju pakalpojumu centrs»

Tālr.: +371 63050477

E-pasts: mkpc@mkpc.llkc.lv

Weblapa: www.mkpc.llkc.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *