Meža dienās Kurzemē – «Meža ABC»

13.maijā no plkst. 10.00 līdz 18.00 norisināsies lielākais Meža dienu pasākums Kurzemē –  «Meža ABC»!

Padures pagasta «Struņķukrogā» – 12. km no Kuldīgas Ventspils virzienā, ar vairāk kā 50 meža nozares uzņēmumu un organizāciju starpniecību 30 meža pieturās būs viss par meža audzēšanu ikvienam vecumam!

Latvijas atklātais čempionāts koku gāzējiem! Latvijas medību suņu parāde! Aizraujošās Aivara Bergmaņa meža spēles! Pastaiga pa koku galotnēm kopā ar kokkopjiem–arboristiem! Tikšanās ar meža nozares profesionāļiem! Meža dārgumu meklēšana! Fantastiski izstrādājumi no meža materiāliem! Sēņošana pavasarī! Baskāju taka! Meža tehnikas paraugdemonstrējumi! Vari izmēģināt arī pats! Meža teātris! Māksla mežā! Zaļais tirdziņš! Atpūta pie ugunskura! Pasākuma noslēgumā ikvienam iespēja loterijā vinnēt pasākuma atbalstītāju balvas!

Brīnišķīgi iekārtotā vietā Kuldīgas novadā īpaši padomāts par daudzām interesantām aktivitātēm bērniem, kas viņus gan iepazīstinās ar mežu, gan palīdzēs izprast dabā notiekošos procesus un to, kā norit darbi mežā.

Pasākumu Meža ABC organizē Meža īpašnieku biedrība «Meža konsultants». Tas ir pasākumu, kurš domāts ikvienam, kas vēlas ļoti labi pavadīt laiku mežā, daudz uzzināt un labi atpūsties, turklāt par velti! Īpaši tiek gaidīti un aicināti meža īpašnieki ar ģimenēm.

2015.gadā Kristaps Klauss, Latvijas Kokrūpniecības federācijas izpilddirektors, apmeklējot pasākumu «Meža ABC», intervijā Skrundas TV teica, ka pasākumu «Meža ABC» var salīdzināt ar Dziesmu un deju svētkiem, tikai šeit notiek meža nozares dziesmu un deju svētki. Pēc pasākuma vienaldzīgo nav. Visi apmeklētāji sasmēlušies meža viedumu, spēku, mīlestību un prieku, guvuši daudz pozitīvu emociju un ieguvuši saistošu informāciju par meža nozari kopumā.

Brauciet, uzziniet, kā aug mežs, kā to izmantojam un cik lielu pievienoto vērtību sniedzam Latvijas veiksmes stāstam! Sīkāka informācija: www. mezakonsultants.lv. Tiekamies mežā!

Sigita Vaivade, Projekta “Meža ABC” vadītāja, Meža īpašnieku biedrība “Meža konsultants”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *