LVM iepirkums apaļo kokmateriālu ražošanas pakalpojumam 2019.–2023.gadā

AS «Latvijas valsts meži» (LVM) konkursā meklē sadarbības partnerus nākamajiem pieciem gadiem, kas varētu ražot apaļo kokmateriālu sortimentu apmēram 21 miljona kubikmetra kopējā plānotajā apmērā.

Prognozētā apaļo kokmateriālu ražošanas kopējā plānotā līgumsumma varētu sasniegt 265 miljonus eiro, un tajā ietilpst ne tikai pakalpojuma cena, bet arī tās iespējamā indeksācija, balstoties uz degvielas cenu izmaiņām un varbūtējām piemaksām par augstākas kvalitātes pakalpojumu sniegšanu.

LVM mežsaimniecības direktora vietnieks koksnes piegādēs Andris Balodis paskaidroja, ka pieci gadi ir vidējs termiņš, lai ieguvēji būtu gan potenciālo darbu izpildītāji, gan arī LVM kā pasūtītājs. Pakalpojumu sniedzējiem tādējādi ir zināmi turpmākajos gados darāmie darbi, un ir iespēja atjaunot tehniku un investēt darbinieku kvalifikācijas paaugstināšanā. Savukārt LVM tā ir iespēja iegūt ilgtermiņa sadarbības partnerus, kuru darbinieki kvalitatīvi pilda savus pienākumus. Līgumi ar piecu gadu termiņu mežsaimniecībā nodarbinātajiem ļauj iegūt garantiju par stabilu darbu Latvijā ar adekvātu samaksu par darbu nākamajos gados, bet LVM drošību par motivētu un kvalificētu pakalpojumu apaļo koku sagatavošanai un atjaunošanai cirtēs, kā arī meža sakopšanas darbos.

LVM apaļkoksnes pircējiem ik gadu piegādā gandrīz sešus miljonus kubikmetru apaļkoksnes sortimentu, ievērojot saskaņotu piegāžu grafiku. Tā kā šogad beidzās līdzšinējie piecu gadu sadarbības līgumu termiņi, kompānija izsludina nākamo iepirkumu.

LVM Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā ir izsludinājusi iepirkumu konkursu par apaļo kokmateriālu ražošanas pakalpojumu sniegšanu, tostarp mežizstrādes pakalpojumu sniegšanu, sagatavojot kokmateriālus krājas kopšanas cirtēs un galvenajās cirtēs, un kokmateriālu pievešanu līdz ceļam, 2019.–2023. gadā. Pretendenti tam var pieteikties līdz 2018.gada 12.jūlijam, plkst. 14.

Avots: Leta

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *