LVM  iegūst apstiprinājumu

Lai stiprinātu vienu no AS «Latvijas valsts meži» (LVM) darbības prioritātēm – pircēju uzticamību koksnes produktu pārdošanas procesam e-vidē –, jau otro gadu LVM šādas pārdošanas procesa daļas ir vērtējusi starptautiska revīzijas, juridisko, nodokļu un konsultāciju pakalpojumu organizācija: • apaļo kokmateriālu un šķeldas pircēju atbilstības novērtējums, • e-izsoļu un dinamisko cenu piedāvājuma process, • LVM uzraudzības process, • datu plūsmu un pārdošanas rezultātu izvērtējums.

Pārbaudēm noslēdzoties, LVM ir saņēmusi koksnes produktu pārdošanas izvērtējuma rezultātus, ka pārdošanas procesa ietvaros veiktās darbības e–vidē un informācijas apstrāde tajā notiek saskaņā ar procedūrām.

Lai nodrošinātu augstu koksnes produktu pieejamību pircējiem un vienlīdzīgas iespējas to iegādei, LVM koksnes produktus pārdod publiskā pārdošanas procesā. Tajā var piedalīties ikviens, kurš atbilst LVM izvirzītajām prasībām un kuram LVM piedāvātie koksnes produkti ir nepieciešami tālākai pārstrādei un izmantošanai. 2022. gadā Latvijas koksnes pārstrādes uzņēmumiem tika realizēti 6,39 miljoni kubikmetru apaļkoksnes sortimentu, savukārt šķelda pārdota 661,1 tūkstošu megavatstundu apmērā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *