Līzinga kompānija sasniedz izcilu rezultātu arī bez bankas

DSC_7733 cv

Pērn «UniCredit Leasing» peļņa Baltijā trīskāršojusies, sasniedzot 7.478 miljonus €. Pērn līzinga kompānija SIA «UniCredit Leasing» kopējie ieņēmumi pieauga par 36,71% un sasniedza 12,53 miljonus eiro.

Veiksmīgi izpilda plānoto

Salīdzinot ar 2013. gadu, kopējais SIA «UniCredit Leasing» portfelis Baltijas valstīs pieaudzis par 33%,  gada beigās sasniedzot 417.95 miljonus eiro. Šādu rezultātu izdevies sasniegt  pateicoties  tirgus daļas palielināšanai Latvijā – autolīzinga segmentā līdz  21.67 %, kā arī industriālā līzinga segmentā līdz 30.52 %, kā arī pateicoties veiksmīgai biznesa stratēģijai Lietuvā un Igaunijā. Neapšaubāmi pozitīvu pienesumu devusi arī apvienošanās ar «UniCredit Bank», pērnā gada rezultātus komentēja SIA «UniCredit Leasing» valdes priekšsēdētājs un Baltijas reģiona vadītājs Jevgenijs Belezjaks.

SIA «UniCredit Leasing» 2014. gadā turpināja sekot līdzi vietējai stratēģijai un UniCredit grupas politikai, kā arī ieņemt nozīmīgu lomu visu trīs Baltijas valstu – Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, ekonomiku nostiprināšanā, veicot ieguldījumus mazo un vidējo uzņēmumu sektorā, kas veidoja vairāk kā 85% no 2014. gadā noslēgtajiem līzinga līgumiem.

Jāatzīmē arī, ka 2014. gada 1. jūlijā SIA «UniCredit Leasing» veiksmīgi izpildīja akcionāru stratēģisko plānu («AS UniCredit Bank bankas licences pārtraukšana un tālāka apvienošana ar SIA UniCredit Līzings), kā rezultātā UniCredit Finance (iepriekš UniCredit Bank) portfelis veiksmīgi integrēts SIA «UniCredit Leasing».

Par UniCredit

UniCredit ir lielākā Eiropas komercbanka, kuras pamatdarbības tirgus aptver 17 valstis. Kopējais UniCredit globālais tīkls aptver 50 tirgus ar gandrīz 7 750 filiālēm un vairāk kā  130 000 darbiniekiem (uz 2014.gada 30.jūniju).

Centrālās un Austrumeiropas reģionā UniCredit ir lielākais starptautiskais tīkls, kas darbojas banku sektorā ar apmēram 2 500 filiālēm (ieskaitot Poliju). Grupas darbības valstis ir Austrija, Azerbaidžāna, Bosnija un Hercegovina, Bulgārija, Čehija, Horvātija, Itālija, Krievija, Polija, Rumānija, Serbija, Slovākija, Slovēnija, Turcija, Ukraina, Ungārija un Vācija.  Baltijas valstīs UniCredit pārstāv meitas kompānija – UniCredit Leasing (uz 2014. gada 30.jūniju).

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *