Līdz 12.novembrim jāpiesakās «Mūsu mazais pārgājiens 2020»

Sākoties jaunajam mācību gadam, Zemkopības ministrija (ZM) izsludina jau par tradīciju kļuvušo konkursu Latvijas skolu jaunatnei «Mūsu mazais pārgājiens».

Šogad konkurss notiks jau četrpadsmito reizi. Konkursā aicināti piedalīties visu Latvijas vispārizglītojošo un profesionālo izglītības iestāžu skolēni, kā arī interešu izglītības pulciņi un mazpulki.

Atceries, izzini un pilnveidojies

Šāgada konkursa «Mūsu mazais pārgājiens 2020» mērķis ir iepazīt un izpētīt meža nozari no kultūrvēsturiskā viedokļa, un tā moto ir «Atceries, izzini un pilnveidojies, veicinot Latvijas attīstību un izaugsmi».

Lai piedalītos konkursā, kolektīvam jāveic literatūras un citu informācijas avotu izpēte par kultūrvēsturisko notikumu mijiedarbību ar meža nozari un jādodas izpētes pārgājienā vai ekskursijā. Pēc tam jāsagatavo radošs izpētes darbs – pārgājiena vai ekskursijas apraksts brīvā stāstījumā, esejas vai citā literārā formā par interesantiem novērojumiem un atklājumiem, papildinot aprakstu ar literatūras un citu informācijas avotu izpētē iegūto informāciju, kā arī ar stāstnieku liecībām un vizuālo informāciju (zīmējumiem, kartēm, fotoattēliem u.c.). Vēl ir jāsagatavo 10–20 sekunžu garš konkursa dalībnieka videopieteikums jeb vizītkarte un 3–5 minūšu garš videopieteikums par projekta norises gaitu, tajā iekļaujot arī fragmentu no pārgājiena vai ekskursijas.

Pieteikuma veidlapa konkursa dalībniekam jāaizpilda līdz 2020. gada 12. novembrim. Arī izpētes darbs jāiesniedz ne vēlāk kā līdz 2020. gada 12. novembrim (pasta zīmogs), nosūtot pa pastu Zemkopības ministrijas Meža departamentam ar norādi «Konkursam «MŪSU MAZAIS PĀRGĀJIENS»». Adrese: Zemkopības ministrija, Meža departaments, Republikas laukums 2, Rīga, LV-1981. Detalizētāku informāciju iespējams saņemt pa tālruni. 67027553. Konkursa nolikums atrodams www.zm.gov.lv.

Zemkopības ministrija

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *