«Latvijas meža dienas» aicina pieteikties sadarbības partnerus

26. un 27. maijā Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvetē tradicionāli notiks «Latvijas Meža dienas».

AS «Latvijas valsts meži» (LVM) aicina meža nozares pārstāvjus, kā arī citus dabas draugus pieteikt dalību Baltijas valstīs vērienīgākajā meža izziņas pasākumā.

Ikvienam dalība bez maksas

«Latvijas Meža dienās» ar savu meža izziņas stendu aicināts piedalīties ikviens meža un kokrūpniecības nozares uzņēmums, mācību iestāde, institūcija, sabiedriskā organizācija un citi entuziasti. Ja radušies jautājumi, interesenti aicināti sazināties ar pasākuma koordinatoru Normundu Namnieku, zvanot pa tālruni 29181734 vai rakstot e-pastu n.namnieks@lvm.lv un īsi pastāstot par savām iespējām. Ikvienam dalībniekam bez maksas tiks nodrošināta vieta aktivitātēm, iekļaujot tās kopējā pasākuma infrastruktūrā un komunikācijā ar masu medijiem.

Lai sadarbības partneriem nodrošinātu vietu pasākumā, dalībniekam līdz februāra beigām jānosūta elektroniski parakstīts Pieteikuma līgums uz e-pasta adresi lvm@lvm.lv vai tas jānogādā papīra formātā uz AS «Latvijas valsts meži» klientu centru Rīgā, Vaiņodes ielā 1.

Pieteikuma līgums un Dalības noteikumi sadarbības partneriem atrodami www.lvm.lv/jaunumi (10. janvārī).

Pērn

Pasākums pulcēja vairāk nekā 14 000 apmeklētājus. Ģimenes, skolēni un jaunieši no visas Latvijas iepazina meža nozari Baltijā lielākajā meža izziņas pasākumā «Latvijas Meža dienas» Tērvetē. Divu dienu svētkus Kurbada pasaulē apmeklēja 13,5 tūkstoši lielu un mazu interesentu.

«Latvijas Meža dienas» 1,6 km garā maršrutā vienkopus pulcēja 100 dažādas ar mežsaimniecību, kokapstrādi un vidi saistītas organizācijas, kas svētku laikā rūpējās par apmeklētāju izglītošanu un labsajūtu. Interesentiem bija iespēja aktīvi piedalīties meža izziņas darbnīcās, darboties daudzveidīgās izglītojošās aktivitātēs kopā ar rūķiem, Cūkmenu un zinošiem nozares profesionāļiem.

«Latvijas Meža dienas» ir tradīcijām bagāts pasākumu cikls, kas tiek rīkots ar mērķi veicināt sabiedrības izpratni par ilgtspējīgu meža apsaimniekošanu. Visa informācija interneta vietnē www.latvijasmezadienas.lv.

Vineta Kalve

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *