Latvijā Meža dienu pasākumus organizēs Valsts meža dienests

Ievērojot Meža dienu tradīciju, arī šogad Valsts meža dienesta(VMD) pārstāvji organizēs vismaz trīsdesmit dažādus pasākumus Latvijas novados.

Skolēniem un citiem meža interesentiem tiks rīkotas izzinošas ekspedīcijas, izstādes, sakopšanas talkas un dažādas vērtīgas aktivitātes.

Iespēja piedalīties ikkatram

Meža dienu pasākumu programma tika atklāta Starptautiskajā meža dienā, 21. martā ar ilggadējā meža ugunsapsardzības profesionāļa Dzintara Rozena foto izstādi «Mežs un Uguns».

Šogad VMD pārstāvji piedalīsies Meža dienu pasākumos Jelgavā, Tērvetes dabas parkā, Ogres Zilajos kalnos un Sarkaņkalņā Rēzeknes novadā. Jau tradicionāli skolēnu simti un ģimenes ar bērniem tiks iepazīstinātas ar meža ugunsapsardzības organizāciju, medību un mežsaimniecības procesu uzraudzību, kā arī rūpēm par meža veselību un aizsardzību. Savukārt reģionos virsmežniecību un mežniecību pārstāvji vietējām skolām un citiem interesentiem organizēs izzinošus pasākumus.

VMD interneta vietnē 19. martā (Jaunumu lapaspusē) publicētajā tabulā apkopoti VMD struktūrvienību organizētie Meža dienu pasākumi 2024. gadā. Pasākumu apmeklējums ir ierobežots, tādēļ konkrēti datumi netiek publiskoti. Taču, ja kādai skolai vai bērnudārzam ir interese iepazīties ar mežziņa darba ikdienu, lūgums uzrunāt katru virsmežniecību atsevišķi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *