Konkurss darbu veikšanai cirsmās uz zemas nestspējas augsnēm

Lai nodrošinātu vienmērīgu kopšanas cirtes un atjaunošanas cirtes cirsmu izstrādi mežaudzēs, kas aug uz pārmitrām un nosusinātām augsnēm, LVM izsludina konkursu «Apaļo kokmateriālu ražošanas pakalpojumu sniegšana cirsmās uz zemas nestspējas augsnēm 2019.– 2023.gadā, slēdzot vispārīgo vienošanos».

AS «Latvijas valsts meži» (LVM) pārvalda un apsaimnieko 1.6 miljonus hektāru meža zemes. 24% no LVM valdījumā esošajiem mežiem aug uz pārmitrām augsnēm, kā arī 25% mežu aug uz nosusinātām augsnēm. Lai piedalītos konkursā pretendentu rīcībā ir jābūt vismaz vienai tehnikas vienībai kokmateriālu sagatavošanai vai vismaz 2 motorzāģiem un vismaz vienai tehnikas vienībai kokmateriālu pievešanai, kas atbilst nolikumā noteiktajām tehniskajām prasībām.

Kopējais iepirkuma priekšmeta apjoms, par kuru vispārīgās vienošanās ietvaros var tikt noslēgti iepirkuma līgumi ir: – krājas kopšanas cirtē 1 000 000 m³; – galvenajā cirtē 6 000 000 m³. Konkursa rezultātā vispārīgās vienošanās slēgšanas tiesības tiks piešķirtas 100 pretendentiem. Piedāvājumu iesniegšana elektroniski EIS e–konkursu apakšsistēmā līdz 2019. gada 17. jūnija plkst. 14.00.

Avots: LVM

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *