Komatsu nostiprina pozīciju Latvijas mežos!

Jau kopš pagājušā gadsimta 70. gadiem, kad mežistrāde ir piedzīvojusi industrializāciju, Komatsu ir vienmēr bijis viens no vadošajiem modernās mežistrādes tehnikas ražotājiem.

Arī Latvijas mežos Valmet un Komatsu ir ļoti labi atpazīstami zīmoli. Kopš 2016. gada jūnija «Komatsu» meža tehnikas oficiālo pārstāvniecību Latvijā nodrošina SIA «Haitek Latvia» sadarbībā ar Komatsu Forest AB. Šobrīd «Komatsu» īpašnieki var justies droši un rēķināties ar profesionālu un kvalitatīvu pakalpojumu, ko nodrošina kvalificēts un pieredzes bagāts personāls.

Nodrošina atbildību un uzticamību

Uz doto brīdi «Komatsu» Latvijā ir kļuvis vēl uzticamāks un atbildīgāks. Ne tikai jaunu «Komatsu» meža mašīnu īpašnieki saņem pilnu pakalpojumu un piedāvājumu klāstu augstākajā kvalitātē, bet arī lietotas tehnikas īpašnieki saņem visas priekšrocības, ko nodrošina gan rūpnīca, gan Latvijas pārstāvniecība.

Tendences Latvijas tirgū liecina, ka mežistrādes uzņēmumi novērtē attīstību un atbalstu, ko nodrošina SIA «Haitek Latvia». Mežistrādes uzņēmumiem ir svarīga ne tikai kvalitatīva un jaudīga mežistrādes tehnika, bet arī atbildīga un profesionāla pēcpārdošanas apkalpošana. SIA «Haitek Latvia» kolektīvs apzinās, ka tas nereti ir pats būtiskākais, lai gūtu maksimālu produktivitāti un mašīnas rentabilitāti.

Komatsu 855 forvarders pieprasītākais Latvijas mežiem

SIA «Haitek Latvia» veiksmīgo Komatsu 855 forvardera pārdošanas apjomu skaidro ar tendenci, ka uzņēmēji izvēlās ar vien lielākas un ražīgākas mežizstrādes mašīnas. Skandināvijas mežizstrādes tirgos šī tendence ir novērojama jau vairākus gadus un saistās gan ar pieaugošām vides ekoloģijas prasībām dīzeļa dzinējiem, gan uzņēmēju prasībām pēc ražīgākas un izturīgākas tehnikas. Komatsu lieliski pierāda, ka ražība ir savienojama ar ekonomiju, kas panākama ne tikai ar pareizu tehnikas lietošanas metodi, bet arī ar dažādām inovatīvām jaudas optimizācijas sistēmām.

Komatsu produktu attīstības departamentā ir radīts pilnīgi jauna dizaina Komatsu 855 forvarders, kas izcili atbilst Latvijas tirgus prasībām, aprīkots ar jaudīgu TIER 4 Final 170 kW  AGCO dīzeļdzinēju, kravnesību 14t un plašām iespējām pielāgot kravas tilpnes lielumu un garumu katrām specifiskajām prasībām. Aprīkots ar unikāla dizaina manipulatoru Komatsu 130F, kas veiksmīgi apvieno jaudas un izturības kombināciju. Komatsu 855 augstais klīrenss un stabilitāte kombinācijā ar balansējošiem tandēmiem un  jaudīgu transmisiju 187 kN, ir kā radīts vājas nestspējas augsnes apvidu pārvarēšanai. SIA «Haitek Latvia» sadarbībā ar SIA «Ciedra Pro» piedāvā aprīkot Komatsu 855 ar vinču vai komplektēt meža tehniku ar oriģinālo Komatsu vinču, kas sapārota ar mašīnas transmisiju un sinhronizē vinčas ātrumu ar tehnikas gaitas ātrumu. Ērtā un ergonomiskā kabīne kombinācijā ar viegli pieejamiem ikdienas apkalpošananas mezgliem ļauj lietotājam koncentrēties uz ražošanu, izbaudot jaunāko tehnoloģiju iespējas.

Ņemot vērā lielo interesi par Komatsu 855 forvardera modeli, SIA «Haitek Latvia» sadarbībā ar Komatsu rūpnīcu līdz 2017. gada beigām piedāvā Latvijas tirgum šī modeļa tūlītēju piegādi mežistrādes uzņēmumiem. Tūlītējas piegādes mašīnu skaits ir ierobežots. Šie forvarderi ir pieejami ar populārāko un piemērotāko komplektāciju Latvijas mežiem. Detalizētu piedāvājumu ir iespēja iegūt pie SIA «Haitek Latvia» tehnikas tirdzniecības menedžera.

Kāpēc izvēlās Komatsu meža tehniku?

SIA «Haitek Latvia», balstoties uz komandas profesionalitāti un pieredzi, atrod piemērotākos risinājumus katrai situācijai, katram meža tehnikas īpašniekam, katram individuālam gadījumam.

Katras piegādātās Komatsu tehnikas komplektā ir iekļautas operatoru apmācības, kas iekļauj sevī informāciju par mašīnas uzbūvi un funkcijām, vadības sistēmu, ikdienas un periodiskām apkopēm. Tas sniedz stabilu pamatu mašīnas lietošanai nākotnē.

SIA «Haitek Latvia» pēcpārdošanas nodaļa nodrošina tehnikas apkalpošanu garantijas un pēc garantijas laikā gan stacionārajā servisā, gan izbraukumā.

Lai nodrošinātu kvalitāti un meža tehnikas rentabilitāti, Komatsu apkopo visu informāciju, ko sniedz klienti un oficiālie pārstāvji. Vadoties pēc šīs informācijas, rūpnīca laiku pa laikam izstrādā kampaņas, lai uzlabotu klientu Komatsu meža tehniku un preventīvi novērstu bojājumus vai vienkārši uzlabotu tās produktivitāti. Kā oficiālajam Komatsu pārstāvim, SIA «Haitek Latvia» speciālistu rīcībā vienmēr ir pilna informācija par visiem tehnikas uzlabojumiem un izmaiņām, ko veic vai rekomendē ražotājs. Pamatojoties uz šīs informācijas, tiek realizētas servisa kampaņas Valmet un Komatsu meža tehnikai.

Komatsu piedāvā arī mūsdienīgo meža mašīnu tiešsaistes monitoringu caru MaxiFleet sistēmu.

SIA «Haitek Latvia» rezerves daļu nodaļa piedāvā dažāda veida rezerves daļu piegādes iespējas. Ir standarta divu dienu piegāde no rūpnīcas vai ekspress piegāde 24 stundu laikā. Visas rezerves daļas meža tehnikai ir no ProSelect klāsta, kas ir augstas kvalitātes produkti par izdevīgām cenām. Sortiments atbilst ne tikai Komatsu, bet arī citu ražotāju meža tehnikai. Biežāk izmantojamās rezerves daļas un apkopju materiāli ir uz vietas.

Kā pārbaudīt, ka Komatsu ir piemērotākā izvēle?

Jauna mežizstrādes tehnikas iegāde nav ikdienišķs darījums un pret to ir jāattiecas pārdomāti un atbildīgi. Ne vienmēr viss ir tik vienkārši kā nopirkt jaudīgāko, kvalitatīvāko tehniku. Ir daudzi aspekti, ko jāizvērtē, kā, piemēram, mašīnas veiktspēju, garantijas apkalpošanu, servisu, rezerves daļu pieejamību u.c.

Lai nodrošinātu iespēju novērtēt gan pašu tehniku, gan apkalpošanas procesa kvalitāti, attieksmi un atbildību, SIA «Haitek Latvia» piedāvā dažādu tehnikas vienību testus un demonstrācijas. Šogad mežistrādes uzņēmumiem bija iespēja izmēģināt Komatsu 855 forvarderu un Komatsu 931.2 harvesteri ar C144 spēcīgo harvestera galvu. Mežizstrādes uzņēmumi, kuri izmantoja demo izmēģinājumus, pozitīvi vērtēja iespējas, ko piedāvā šīs meža mašīnas, kvalitāti un iespaidīgo jaudu, kā arī ērto un ergonomisko kabīni. Augstu atzinību izpelnījās jaudīgā un ātrā C144 galva kombinācijā ar mašīnas trīs sūkņu hidraulikas sistēmu, kas nodrošina nepārprotamu produktivitāti.

Arī turpmāk SIA «Haitek Latvia» piedāvās iespēju izmēģināt kādu no demo modeļiem vai piedalīties demonstrācijās. Vairāk par testa un demo modeļiem var uzzināt pie SIA «Haitek Latvia» tehnikas tirdzniecības pārstāvja.

Individuāls risinājums katram mežistrādes uzņēmumam

Uzzināt vairāk par visām iespējām un piedāvājumiem var sazinoties ar SIA «Haitek Latvia» attiecīgā departamenta speciālistiem. Vai tā ir jaunas tehnikas iegāde, apmācības, meža tehnikas serviss, rezerves daļas vai lietotas tehnikas iegāde, atpirkšana, tiks rasti piemērotākie risinājumi. SIA «Haitek Latvia» augstu vērtē arī personiskus apmeklējumus dīlercentrā Lielvārdē, Laimdotas ielā 25. Ar prieku tiek uzņemti visi viesi un prezentētas iespējas, ko oficiālais dīleris var nodrošināt.

Haitek Latvia

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *