Komatsu Latvijai!

Šogad Latvija svin savus 100 neatkarības gadus. Godinot šo notikumu, SIA Haitek Latvia sadarbībā ar Komatsu Forest AB ir sarūpējuši Latvijai un mežizstrādes uzņēmumiem patīkamu pārsteigumu.
Visas šogad iegādātās Komatsu meža mašīnas ir īpaši personalizētas. Ar īpašu noformējumu un aksesuāru komplektu jaunā Komatsu tehnika šogad ne tikai priecēs tehnikas īpašniekus un operatorus ikdienā, bet arī rotās Latvijas mežus.
Godinot Latvijas simtgadi, SIA Haitek Latvia kopā ar saviem klientiem 2018. gadu aizvadīs pilsētas simbola un rotas – Lielvārdes jostas – zīmju aizgādībā. Šogad iegādātajai Komatsu mežizstrādes tehnikai uz motora pārsega ir Lielvārdes jostas motīvi, kas simbolizē gan SIA Haitek Latvia mājas pilsētu Lielvārdi, gan uzņēmuma patriotismu, gan stabilo un uzticamo starptautisko sadarbību ar rūpnīcu, gan pašu Komatsu mežizstrādes tehniku.

Komatsu LATVIJAS mežizstrādes tehnika – Spēks. Gudrība. Mīlestība.

Kāpēc Lielvārdes josta? Tam ir vairāki loģiski iemesli. Lielvārdes josta ir viens no Lielvārdes pilsētas simboliem, ko plaši pazīst un izmanto visā Latvijā. Tomēr, lai nu kurš var lepoties ar Lielvārdes jostu, tad lielvārdieši noteikti. Vēl arī tāpēc, ka Lielvārdes josta ir unikāla – tai raksturīga liela rakstu daudzveidība, kas nevienā jostas posmā neatkārtojas (jostai nav raksturīga zīmju ritmiska atkārtošanās), tāpēc Lielvārdes josta atsevišķā amatniecības nozarē ir uzlūkojama kā noteikta amatniecības attīstības posma meistarības virsotne. Tā arī Komatsu meža tehnika, katra ir ar savu raksturu un unikāla, ir tik daudz komplektāciju iespējas, turklāt, neraugoties uz komplektācijas izvēli, tehnikas īpašnieki saņem visaugstāko kvalitāti un moderno tehnoloģiju virsotnes.
Sarkanā un baltā krāsa jostas rakstos caurvij īpašu nozīmi. Sarkanais apzīmē cilvēku, cilvēcisko, dzīvību un Zemi, savukārt, baltais – garīgo spēku, dievišķo un Visumu. Komatsu ir vērsts uz tā lietotāju. Īpaši tiek domāts par ergonomiku, operatoru veselību un komfortu. Moderna un efektīva vadības sistēma ar EME vai MINI vadības svirām, pārskatāma un analizējama tehnikas darbība caur MaxiFleet sistēmu, plaša un komfortabla kabīne ar ērtiem un ergonomiskiem sēdekļiem, Comfort Ride kabīnes stabilizācijas sistēma, kas braucienu padara baudāmu pat sarežģītās cirsmās, un daudz citas uz cilvēku vērstas ērtības. Turklāt, ne mazāk svarīgi priekš Komatsu ir domāt par Zemi un dzīvību. Jaudīgo un uzticamo AGCO Power dzinēju ekoloģija ar zemu izmešu līmeni, zems spiediens uz augsni ar pārsteidzošu stabilitāti un manevrēt spēju, degvielas ekonomija, saglabājot izcilu efektivitāti un produktivitāti pateicoties spēcīgajai hidraulikas sistēmai.
Lielvārdes jostas zīmju raksti sevī slēpj tās pašas īpašības, ko neslēpj Komatsu mežizstrādes tehnika – spēks, gudrība, mīlestība, ražība, aizsardzība, drošība, produktivitāte u.c.

Latvijas meži jau krāšņāki

Šī gada sākumā SIA Haitek Latvia jau piegādājusi vairākas Latvijas simtgadei par godu personalizētas tehnikas vienības. Tās šobrīd ir iespēja sastapt kādā no Latvijas mežiem. Šādi personalizētu tehniku iespējams apskatīt arī uz vietas SIA Haitek Latvia dīlercentrā vai kādā no izstādēm. Piemēram, šī gada 19. martā personalizēts Komatsu 855 forvarders viesojās Ogres meža tehnikuma uzņēmēju dienu pasākumā.
Šī gada jūlijā mežizstrādes uzņēmumiem būs iespēja ne tikai apskatīt, bet arī izmēģināt personalizētu Komatsu 855 vidējas klases forvarderi un astoņu riteņu retināšanas ekspertu Komatsu 901xc hārvesteri kādā no mūsu demo tūrēm Latvijas mežos. Par demonstrācijām vairāk informācija sekos un būs pieejama interneta vietnē www.komatsuforest.lv.
Lai saņemtu vairāk informāciju par simtgades mežizstrādes tehniku vai saņemt tehnikas piedāvājumu, var doties uz SIA Haitek Latvia dīlercentru Lielvārdē, Laimdotas ielā 25 vai sazināties ar tehnikas tirdzniecības menedžeri Agri Putniņu rakstot elektronisko vēstuli uz agris.putnins@haitek.lv vai zvanot uz +37126131413.
SIA Haitek Latvia ir oficiālais mežizstrādes tehnikas zīmola KOMATSU pārstāvis Latvijā kopš 2016. gada jūnija. Uzņēmuma prioritāte ir mežizstrādes tehnikas īpašnieku vajadzībām piedāvāt piemērotākos risinājumus kā tehnikas iegādē, tā rezerves daļu piedāvājumā un servisa pakalpojumos. Uzņēmums nodarbojas ar jaunas mežizstrādes tehnikas tirdzniecību, garantijas apkopēm, garantijas servisu, rezerves daļu tirdzniecību, operatoru apmācībām, citu mežizstrādes tehniku remontu, lietotas mežizstrādes tehnikas atpirkšanu un pārdošanu.

• INDIVIDUĀLI RISINĀJUMI MEŽIZSTRĀDES TEHNIKAS ĪPAŠNIEKIEM (JAUNAS KOMATSU MEŽIZSTRĀDES TEHNIKAS TIRDZNIECĪBA)
• KOMATSU MEŽIZSTRĀDES TEHNIKAS GARANTIJAS APKOPES UN SERVISS
• CITU MEŽIZSTRĀDES TEHNIKU SERVISS
• REZERVES DAĻAS MEŽIZSTRĀDES TEHNIKAI
• APMĀCĪBAS MEŽIZSTRĀDES TEHNIKAS OPERATORIEM
• LIETOTAS MEŽIZSTRĀDES TEHNIKAS ATPIRKŠANA UN TIRDZNIECĪBA
SIA Haitek Latvia ir stratēģiski laba atrašanās vieta pašā Latvijas sirdī – Lielvārdē. Uzņēmuma komandā ir nozarē pieredzējuši augsti kvalificēti darbinieki, kas spēj operatīvi rast risinājumus dažādām situācijām. Tehnikas apkope un remonts tiek veikts uzņēmuma servisa telpās Lielvārdē, Laimdotas ielā 25. Pieredzējušajiem un kvalificētajiem servisa darbiniekiem ir pieejami pilnvērtīgi aprīkoti servisa izbraukumu mikroautobusi, lai būtu iespēja operatīvi sniegt tehnisko palīdzību cirsmā vai citā klienta norādītajā teritorijā.

TEHNIKAS TIRDZNIECĪBA
Agris Putniņš
agris.putnins@haitek.lv
+37126131413
REZERVES DAĻAS
Renārs Boronovskis
renars@haitek.lv
+37126181828
SERVISS UN TEHNISKAIS ATBALSTS
Andris Logins
andris@haitek.lv
+37122023000

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *