Kokrūpniecības inovāciju pasaules tirgus

Šā gada  15.–19. maijā Hanoverē (Vācijā) uz LIGNA 2023 ieradīsies vairāk nekā 90 000 apmeklētāji – profesionāļi no kokapstrādes un mežsaimniecības nozarēm.

Beidzoties pandēmijas ērai, droši var apgalvot, ka kokrūpniecības nozares vērienīgais notikums, kas tradicionāli notiek reizi divos gados, ir atjaunojies. Tā ir izstāde LIGNA!

Pasaulē vadošā kokapstrādes iekārtu, instrumentu un mežsaimniecības izstāde pulcēs profesionāļus no visas pasaules, lai atklātu kokapstrādes nozares visjaunākās novatoriskās tehnoloģijas un iekārtas. Pasaules tirgus līderi kā vienmēr atzinīgi novērtē LIGNA sniegto iespēju demonstrēt savas tehnoloģijas un iekārtas.

Šogad izstādē LIGNA ar saviem stendiem piedalīsies arī uzņēmumi no Latvijas: • Balt Brand no Salaspils – koksnes žāvēšanas kameru ražotājs; • Baltic Block no Madonas novada – inovatīvu presētu kokskaidu palešu bloku ražotājs; • Baltic Board no Rīgas – lieljaudas palešu dēļu ražotājs; • SIA Inos no Salaspils, piedāvājot būvprojektu vadību un būvuzraudzību, industriālo iekārtu, brikešu un kokogļu ražošanu; • SIA J&J trade no Līvānu novada ar pneimatisko instrumentu piedāvājumu; • SIA ODA Instruments no Baldones (arī UAB Stipas no Šauļiem un JS Inseneribüroo OÜ no Tallinas) ar progresīvo kokapstrādes ErgoSmart tehnoloģiju; • Zippy Vision no Rīgas ar progresīvām kokapstrādes datorredzes sistēmām. Visus LIGNA dalībniekus var apskatīt izstādes interneta katalogā www.ligna.de/en/search/

LIGNA biļešu tirdzniecība internetā jau ir sākusies!

Par LIGNA

Pasaulē vadošo kokapstrādes un mežsaimniecības nozares izstādi kopīgi organizē Deutsche Messe un VDMA Woodworking Machinery (Vācijas un Eiropas kokapstrādes mašīnu un iekārtu ražotāju asociācija). Izstādē ir pārstāvēts visu produktu un pakalpojumu klāsts no primārajām un sekundārajām nozarēm – instrumenti, mašīnas un iekārtas pasūtījuma un masveida ražošanai, virsmu apstrāde un koksnes paneļu ražošana, kokzāģētavu tehnoloģijas, enerģija no koksnes, iekārtu komponentes un automatizācijas tehnoloģijas, kā arī mašīnas un sistēmas mežsaimniecībai, apaļkoku un zāģmateriālu ražošanai.

Papildus informācija: www.ligna.de

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *