Jauna meža koku stādu pārdošanas kārtība 2022. gada pavasarim LVM kokaudzētavās

Pamatojoties uz Akciju sabiedrības «Latvijas valsts meži» (LVM) publiski pieejamo informāciju, mainīta kārtība meža koku stādu iegādei LVM kokaudzētavās, tai skaitā  2022. gada pavasarim. LVM kokaudzētavās pavasarī būs pieejami: egles kailsakņu stādi un egles stādi ar uzlabotu sakņu sistēmu, ozola kailsakņu stādi un hibrīdapses ietvarstādi.

Pieteikšanās kārtība:

Pircēji (fiziskās personas, juridiskās personas), nosūta pieteikumu par nepieciešamo koku stādu sugu un apjomu uz e–pasta adresi: mezastadi@lvm.lv.

Pieteikumi tiks reģistrēti to saņemšanas secībā, un 10 darba dienu laikā pēc pieteikuma saņemšanas pircējam tiks nosūtīta atbilde par pieteikuma saņemšanu. Tad ar pircēju tiek noslēgts līgums, izrakstīts un nosūtīts priekšapmaksas rēķins.

Atbilstoši pieteikumam vai noslēgtajam līgumam stādu iegādei  2022. gada pavasarī pircējs  līdz 2022. gada 1.februārim saņem priekšapmaksas rēķinu un veic priekšapmaksu 30% apmērā no pasūtījuma summas ar apmaksas termiņu līdz 1.martam. Ja nav veikta noteiktā priekšapmaksa, stādu pieteikums/līgums  tiek anulēts.

AS «Latvijas valsts meži» patur tiesības pārtraukt pieprasījumu pieņemšanu gadījumos ja pieprasījums ir lielāks par LVM Sēklas un stādi iespējamajām jaudām stādu ražošanā.

LVM kokaudzētavās pieejamie stādi 2022. gada pavasarī:

Egles kailsakņu stādi ar uzlabotu sakņu sistēmu – Pļaviņu, Podiņu, Valmieras,  Popes, Mazsilu kokaudzētavās; 

Egles kailsakņu stādi – Smiltenes, Jelgavas kokaudzētavās;

Ozola kailsakņu t.sk. sarkanā ozola stādi – Jelgavas kokaudzētavā;

Hibrīdapses ietvarstādi – Kalsnavas kokaudzētavā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *