Ideāli bezceļi – «Ērgļu Izaicinājums 2017»

Foto: Edvīns Bauers

Šā gada populārākais 4×4 pasākums Latvijā – bezceļu braukšanas svētki, norisinājās 23.septembrī Ērgļu apkārtnē. Lai pārbaudītu savas un sava bezceļu auto un kvadricikla spējas, Vidzemes augstienes skarbajos bezceļos spēkiem mērojās vairāk nekā 100 bezceļu braukšanas piekritēji.

Noder arī meža vedēju rises un cirsmu ceļi

Pasākuma maršruti bija pietiekoši pārdomāti, lai, neskatoties uz lielo dalībnieku skaitu, cits citam netraucētu un ikvienam būtu iespēja izvēlēties to savu «ideālo bezceļu», kurš sagādā vislielāko prieku un ir atbilstošs savas tehnikas iespējām. Pēc vairāku nedēļu lietavām bija iespēja darboties dažāda izmēra dubļu vannās, kā arī papriecāties par skaistajām Ērgļu apkārtnes ainavām. Džipu šūpoles, trase karjerā, mālaini slīpumi, pārpurvojušās pļavas, meža vedēju rises un cirsmu ceļi, kā arī visdažādākie navigācijas uzdevumi – tas viss veidoja vienu kārtīgu bezceļu svētku «kokteili», ar kuru dalībnieki vairāk vai mazāk veiksmīgi centās tikt galā, un lielai daļai šī «galā tikšana» ir redzama rezultātos.

Šoreiz balvas varēja saņemt ne tikai godalgoto vietu ieguvēji, bet arī braucēji no tām dalībnieku grupām, kurās nav sacensību elementu. Tā, piemēram, pateicoties pasākuma atbalstītājiem, pie nelielām balvām tika ikviens apbalvošanā klātesošais kvadriciklists, kā arī ikviena «Ekspedīcijas» un «4×4 GeoFind» dalībnieku ekipāža!

Paldies atbalstītājiem!

1.vietu gandrīz piecdesmit grupas «Izaicinājums» ekipāžu konkurencē izcīnīja Normunda Stūrīša ekipāža. Balvas – riepu komplektu no General Tire ieguva Aldis Špons, nedēļas nogali ar Ford Ranger un pilnu bāku no Ford – Kalvis Zīders, dāvanu karti 500 EUR vērtībā no sniegajosla.lv – Aivars Ozols. Apsveicam!

Protams, svētki nevarētu notikt bez daudzajiem atbalstītājiem, tādēļ svētku organizatori pateicas visiem privāto zemju un mežu īpašniekiem, un jo īpaši Raivim Freivaldam, Pēterim Kurtišam, Jurģim Zosāram, Pēterim Zaretokam un Mārtiņam Zariņam, Ērgļu novada domei un Ogres novada Mazozolu un Taurupes pagasta pārvaldēm un to vadītājiem, AS «Latvijas valsts meži» un Latvijas automobiļu federācijai, viesnīcai «Ērgļi», kā arī visiem redzamajiem un neredzamajiem cilvēkiem, kuri piedalījās šī pasākumā organizēšanā un norisē, jo īpaši Gabrielam Žīguram un Agrim Jansonam! Uz tikšanos nākamajā gadā!

Edvīns Bauers, biedrības «4×4 Centrs» valdes priekšsēdētājs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *