ES atbalsts mežsaimniecībai

Lauku atbalsta dienests ir izsludinājis projektu iesniegumu pieņemšanu pasākumā «Ieguldījumi meža platību paplašināšanā un meža dzīvotspējas uzlabošanā». Projekta iesniegumus varēs iesniegt no 2023. gada 26. maija līdz 26. jūnijam divās aktivitātēs.

Aktivitātē «Meža ieaudzēšana» (11. projektu pieņemšanas kārta) kopējais publiskais finansējums ir 396 185 EUR. Pasākumā var veikt meža ieaudzēšanu un kopšanu, kā arī ieaugušas mežaudzes papildināšanu un kopšanu. Aktivitātē iesniegto projektu īstenošanas beigu termiņš ir līdz 2025. gada 30. jūnijam.

Aktivitātē «Ieguldījumi meža ekosistēmu noturības un ekoloģiskās vērtības uzlabošanai» (9. projektu pieņemšanas kārta) kopējais publiskais finansējums ir 630 041 EUR. Atbalstu piešķir tikai par jaunaudžu retināšanu. Aktivitātē iesniegto projektu īstenošanas beigu termiņš ir līdz 2024. gada 1. septembrim.

Plašāk informācija par projekta nosacījumiem pieejama mājaslapā lad.gov.lv sadaļā: Atbalsta veidi -> Projekti un investīcijas -> Atbalsta pasākumi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *