AS «Latvijas valsts meži» piedāvā eglītes podiņos un dāvanas no dabas materiāliem

Meklējot svētku eglīti, AS «Latvijas valsts meži» aicina iepazītie ar «LVM Sēklas un stādi» piedāvājumu – dekoratīvajām eglītēm podiņos.

Latvijas valsts mežu vēstniecība Rīgā, Vaiņodes ielā 1, Ziemassvētku laikā piedāvā arī dabas materiālu dizaina priekšmetus, suvenīrus no koka, Adventes vainagus, eglīšu rotājumus un unikālas dāvanas svētkiem no koka, māla un lina, kuras radījuši Latvijas meistari.

Eglīte – ne tikai svētkiem

Šogad dekoratīvās eglītes podiņos var apskatīt un iegādāties ne tikai «LVM Sēklas un stādi»  kokaudzētavās, bet arī Rīgā, Latvijas valsts mežu vēstniecībā – Vaiņodes ielā 1, kur tās izkārtojušās glītās rindās un rotā AS «Latvijas valsts meži» (LVM) Rīgas klientu centra ieeju.

«LVM Sēklas un stādi»  kokaudzētavās izaudzētās dekoratīvās eglītes pazīstamas ar savu kvalitāti un ziemcietību, jo audzēšanas procesā tās regulāri pārstādītas aizvien lielākos podiņos, lai stādiņam veidotos kompakts sakņu kamols. Šādi izaudzēta eglīte, ja tā tiek laistīta, podiņā var palikt vēl 2 gadus, bet, protams, tā augs un zaļos kuplāka, ja pavasarī tiks no podiņa pārstādīta brīvā dabā. Tad tā turpinās priecēt svētkos ik gadu.

LVM īpašie svētku rotājumi

«LVM Sēklas un stādi» Smiltenes kokaudzētavā kādreiz dzimusi ideja par svētku rotājumiem un suvenīriem no meža veltēm. Tur radies pirmais eglē iekarināmais rotājums no melnalkšņa čiekuriņiem. Ideja attīstījusies un  tagad tapušas aizvien brīnumainākas svētku rotas, izmantojot gan zīļu cepurītes, gan parastā egles, gan citu egļu sugu čiekura zvīņas un visdažādākos dabas materiālus. Tas viss apskatāms un nopērkams Latvijas valsts mežu vēstniecībā, Rīgā.

Ziemassvētku radošās darbnīcas

Bet tiem, kas vēlas svētku rotas izgatavot paši, LVM radošās darbnīcas piedāvā iemācīties, kā darināt svētku rotājumus no dabas veltēm, lai mājās ienestu īstu meža elpu. LVM Kalsnavas arborētums ģimenēm un skolēnu grupām, iepriekš piesakoties, piedāvā iepazīt dabas materiālu daudzveidību un to pielietošanas dažādību, gatavot mājas dizaina lietas Ziemassvētku noskaņās.

Jaunmoku pils aicina uz Ziemassvētku sajūtu darbnīcām svētdienās 10. un 17. decembrī, no dabā atrodamiem materiāliem darināt vainagus, mājas un eglīšu rotājumus, kā arī gaismeklīšus.

Priecīgus un labām domām piepildītus Ziemassvētkus!

 

Saziņai:

Kalsnavas arborētums:

Tālr. 27841099, 29326912

arboretums@lvm.lv

Jaunmoku pils:  tālr. 26187442

vai info@jaunmokupils.lv,

www.jaunmokupils.lv

 

Latvijas valsts mežu vēstniecība Rīgā, Vaiņodes ielā 1  gaida apmeklētājus ik darba dienu no plkst. 09.00 līdz 18.00 un sestdienās no plkst. 09.00 līdz 15.00, tālruņa nr. +37123280001, epasts: vestnieciba@lvm.lv. Aktuālāko mežā un dārzā uzzini pirmais vēstniecības Facebook lapā: www.facebook.com/LVMVestnieciba

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *