AS «Latvijas valsts meži» pasniedz atzinības balvas «Zelta priede»

  1. martā pirmo reizi notika atzinības balvu pasniegšanas ceremonija «Zelta priede». AS «Latvijas valsts meži», izvērtējot savus sadarbības partnerus – pakalpojumu sniedzējus, izteica īpašu pateicību vairākiem mežizstrādes uzņēmumiem.

Izsaka pateicību

«Mūsu sadarbības partneri – mežizstrādes uzņēmumi – ar savu  darbu ir pelnījuši saņemt atzinību, tāpēc balvu pasniegšana ir lielisks veids, kā izteikt pateicību. Ļoti ceram, ka tā kļūs par mūsu tradīciju,» uzsver AS «Latvijas valsts meži» (LVM) Koksnes produktu ražošanas un piegādes direktors Andris Balodis.

Balvu saņēmēju sniegums tika vērtēts gan pēc pakalpojumu sniedzēju rādītājiem, gan atbilstības LVM vērtībām, kas tika noteikta, aptaujājot LVM darbiniekus.

Atzinības balvas tika pasniegtas trīs kategorijās – «Par kvalitāti», «Par efektivitāti», «Par sadarbību» –  vairākās pakalpojumu grupās – galvenajā cirtē, kopšanas cirtē un bojātu koku cirtē.

Nosaukums «Zelta priede» izvēlēts simboliski – priede ir tas koks, kas vienmēr tiecas pēc saules, var augt ar barības vielām nabadzīgās augsnēs un rada vērtīgu koksni. Tā arī balva ietver sevī motivāciju, tās saņēmējiem tiekties uz augšu un radīt jaunas vērtības.

Saņemtās balvas apliecina uzņēmumu izcilību meža apsaimniekošanas darbu izpildē. Par nominācijām bagātāko uzņēmumu balvu pasniegšanā kļuva SIA «Niedrāji MR», kas saņēma galveno «Zelta priedes» trofeju nominācijās «Par sadarbību» un «Par efektivitāti», un, ar LVM darbinieku vārdiem, tiek raksturoti kā iespējams labākie mežizstrādē.

Nominācijā «Par kvalitāti» galveno atzinības balvu saņēma ZS «Vairogi», ZS «Lapegles 2» un IK «Mežinieks – 71». Savukārt nominācijā «Par efektivitāti», galvenās balvas saņēma SIA «Niedrāji MR» un SIA «Indāres».

Vineta Kalve

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *