AS «Latvijas valsts meži» aicina iesniegt piedāvājumu atklātā konkursā mežkopības darbu veikšanai

AS «Latvijas valsts meži» (LVM) aicina potenciālos pakalpojuma sniedzējus līdz 22. augustam iesniegt piedāvājumu atklātā konkursā «Meža atjaunošanas, kopšanas un aizsardzības pakalpojumu sniegšana 2024. un 2025. gadā».

Plānotie darbi

LVM 2024. un 2025. gadā plāno paveikt:

  • meža stādīšanu 14 030 ha apjomā;
  • atjaunoto meža platību papildināšanu 2 070 ha apjomā;
  • atjaunoto meža platību agrotehnisko kopšanu 41 040 ha apjomā;
  • jaunaudžu kopšanu 50 095 ha apjomā;
  • atjaunoto meža platību aizsardzību 22 065 ha apjomā
  • jaunaudžu stumbru aizsardzību 8 035 ha apjomā.

Darba iespējas reģionos

Iesniegt piedāvājumu aicināti gan jaunie, gan esošie pakalpojuma sniedzēji ar mežkopības darbu pieredzi vai bez tās, gan fiziskas, gan juridiskas personas.

Pretendenti piedāvājumus var sagatavot un iesniegt no visiem Latvijas reģioniem, izvēloties sev piemērotāku pakalpojuma sniegšanas vietu un darba veidu. Iesniedzot piedāvājumu, konkursā iespējams pieteikties darbu veikšanai tikai 2024. gadā vai arī 2024. un 2025. gadā. Konkursā var iesniegt piedāvājumu par vienu vai vairākām iepirkuma daļām. Iepirkuma daļā ietilpst viens vai vairāki mežkopības darbu veidi.

«Iesniedzot piedāvājumu, pretendentiem ir jāizvērtē savas tehniskās spējas un jāpiedāvā atbilstoša pakalpojuma cena. Pēc visu pretendentu iesniegto piedāvājumu izvērtējuma katrā iepirkuma daļā, tiks piešķirtas iepirkuma līguma slēgšanas tiesības, saskaņā ar konkursa nolikuma kārtību. Piedāvājuma sagatavošanu un iesniegšanu nevajadzētu atlikt uz pēdējo brīdi,» norāda LVM mežkopības darbu eksperts Juris Katrevičs.

Pirms piedalies, pārbaudi nodokļu nomaksu!

Atbilstoši Publisko iepirkumu likumam, pakalpojumu sniedzēju parādu summas nedrīkst pārsniegt 150 EUR, tai skaitā nekustamo īpašumu nodokļu parādi. Šobrīd uz piedāvājuma iesniegšanas brīdi nedrīkst būt arī neiesniegtas likumā noteiktās VID deklarācijas.

Iespējas saņemt konsultāciju

Ik vienam, kurš vēlas strādāt un darboties valsts mežu atjaunošanā, kopšanā un aizsardzībā ir iespēja saņemt LVM konsultācijas pa tālruni vai e–pastu:

Juridiskos jautājumos un saistībā ar piedāvājuma dokumentu sagatavošanu – pie LVM iepirkumu un līgumu vadītājas Ilzes Birkmanes, tālr. 25449172, e–pasts: i.birkmane@lvm.lv

Mežsaimniecisko darbu jautājumos  – pie LVM Meža atjaunošanas un kopšanas vadītāja Jāņa Kažemaka, tālr. 25749670, e–pasts: j.kazemaks@lvm.lv

Vairāk informācijas LVM vietnē: https://www.lvm.lv/mezkopiba

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *