Apstiprināta SIA «Rīgas meži» valde

Februāra pēdējā nedēļā notika uzņēmuma SIA «Rīgas meži» padomes sēde, kurā, balstoties uz valdes locekļu atlases un novērtēšanas nominācijas komisijas lēmumu, apstiprināja valdes locekļu konkursa rezultātus. Par valdes priekšsēdētāju ievēlēta līdzšinējā uzņēmuma vadītāja Anita Skudra, bet par valdes locekļiem – Valdis Vasiļevskis un pašreizējais uzņēmuma Mežsaimniecības daļas vadītājs Jānis Ģērmanis.

Valdes priekšsēdētājas A.Skudras atbildības jomas būs uzņēmuma stratēģiskā vadība, korporatīvā pārvaldība un ilgtspēja, komunikācija, kā arī nekustamo īpašumu apsaimniekošana. Valdes locekļa J.Ģērmaņa atbildībā būs mežsaimniecība, mežizstrāde un koksnes izstrādājumu ražošana. Savukārt trešā valdes locekļa V.Vasiļevska pārziņā būs finanšu vadība, administratīvie un juridiskie jautājumi.

A.Skudra SIA «Rīgas meži» valdes priekšsēdētājas amatā ir no 2021.gada. Pirms tam viņa ir ieņēmusi vadošus amatus vairākos Latvijas pārtikas produktu ražošanas un pārstrādes uzņēmumos. J. Ģērmanis uzņēmumā «Rīgas meži» strādā no 2011.gada. Viņš savu profesionālo karjeru uzņēmumā sāka kā Gaujas mežniecības mežzinis, bet no 2017.gada J.Ģērmanis vada Mežsaimniecības daļu. V.Vasiļevskis ir ieguvis maģistra grādu ekonomikā Banku augstskolā, kā arī vairākus gadus strādājis vadošos amatos finanšu pakalpojumu sfērā, pēdējos gados ieņemot «UniCredit Leasing» un «Citadele Leasing» valdes locekļu amatus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *