Aktuālais vienuviet – uzziniet un izvēlieties!

No 13. līdz 15.aprīlim tiksimies gaidāmajā 31.starptautiskajā biznesa izstādē «PAVASARIS 2023», biznesa centrā «RĀMAVA». 

Šogad izstādē vairāk nekā 220 dalībnieku prezentēs jaunāko visās izstādes tematikās – augkopībā, lopkopībā, dārzkopībā, celtniecībā un vides labiekārtošanā, infrastruktūras uzlabošanā. Sev aktuālus risinājumus varēs novērtēt un izvēlēties arī mež­saimniecības un transporta jomā strādājošie. Izstādē būs apskatāma gan tehnika un aprīkojums dažādām vajadzībām, tehnoloģijas un pakalpojumi ražīgākam un efektīvākam darbam.

Visas trīs dienas izstādē norisināsies arī «Lauksaimniecības forums 2023», kurā būs iespēja vienuviet uzzināt par nozares aktualitātēm, paplašināt zināšanas, satikt nozares ekspertus un uzdot sev interesējošus jautājumus. Pieredzē un zināšanās dalīsies pārstāvji no Zemkopības ministrijas, Lauku atbalsta dienesta, biedrības Zemnieku saeima, un citi zināmi nozares profesionāļi.

Izmantojiet iespēju izstādē konsultēties ar Valsts Meža dienesta (VMD) speciālistiem stendā, kā arī apmeklējiet «Lauksaimniecības forumu», kurā ceturtdien, 13.aprīlī, VMD stāstīs par tēmu «Meža valsts reģistra saturs, digitālie pakalpojumi un izmantošanas iespējas». 

Vairāk informācijas par izstādes dalībniekiem, tehniku, tehnoloģijām un pakalpojumiem, kas tiks prezentēti izstādē, kā arī foruma programmu, skatiet biznesa centrs «RĀMAVA» mājaslapā www.ramava.lv (sadaļā «Izstādes»).

Vineta Kalve

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *